PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 531
ocen
7,5 10 1 182531
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i plotkujemy na temat filmu oraz innych produkcji Marvela.

Proszę o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER" linków z informacjami zdradzającymi fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi. Zapraszamy do rozmowy! :)

Mika1717

Podpisuję się pod tym :) jeszcze trailer, a spotów 10-15 i wystarczy (a najlepiej jeszcze mniej) ;)

Mika1717

Taka promocja jak SW to byłby dobry pomysł ..

Aleksandra_Anastazja

Mój błąd, jednak czerwony ;p

Veyu

Podczas pościgu w tunelu Bucky miał na sobie czerwoną koszulkę, jeśli o to chodzi, bo też się gubię :D Swoją drogą widzieliście to? :D #stucky
http://oi68.tinypic.com/258ytj4.jpg

ocenił(a) film na 9
annalaura

widziałam wcześniej to zdjęcie Chrisa i to samo pomyślałam ;D
#StuckyForeva

annalaura

Kocham to XD ale ja się zastanawiam czy oni to zrobili specjalnie jako dżołk ze Stucky shippers czy tak wyszło XD

Aleksandra_Anastazja

Myślę, że u Marvela nic nie jest kwestią przypadku :D

annalaura

Ja też się skłaniam ku tej opcji :D

użytkownik usunięty
Veyu

Uwziął się, bo mści się za ojca i zabitych ludzi, których Bucky nie zabił :P determinację to on ma.

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

Pewnie zablokował cięcie Black Panther podczas pościgu. Swoją drogą to walki WS z BP mogą być lepsze, niż te Capa z WS z poprzedniej części.

Już jak choreografie będą na poziomie TWS to będę mega zadowolona, a ich walka faktycznie zapowiada się super :)

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

Choreografia walk z poprzedniej części, szczególnie z autostrady były genialne. Ogółem pojedynek Winter Soldier vs Cap był chyba najlepszym z MCU. Niemniej coś czuję, że T'Challa może mieć fajniejsze techniki, niż Rogers. Bo Barnesa nie liczę, on to już w ogóle doszedł na poziom Assassin's Creed :D

Zgadzam się, dla mnie autostrada to najlepsza walka w MCU :D A Barnes z tymi nożami, pistoletami i swoją mroczną prezencją robi w czasie walki genialne wrażenie :D co do Pantery- też liczę na jakiś ciekawy styl walki ^^

ocenił(a) film na 10
Veyu

Kogo jeszcze podrapie kotek???

Luka71

Capa i Iron Mana według mnie

Luka71

Zimowego żołnierza według mnie ...

Veyu

Mi też się wydaje że to robota Black Panther..

ocenił(a) film na 9
thorin3

Od kolejnego tematu kolejka leci o nowa?

thorin3

Tak

thorin3

tak miało być :) chyba, że jest ktoś, kogo pominęliśmy? :)

ocenił(a) film na 9
Aleksandra_Anastazja

może dajmy spokój z tymi kolejkami :P na pewno pod koniec vola nie będzie problemu ze znalezieniem kogoś kto założy :P

Mrs_Syncretic

Takich osób nigdy nie zabraknie ;)

ocenił(a) film na 9
wort801

dokładnie, a przynajmniej nikt nie napisze, że jesteśmy stuknięci z tymi kolejkami :D

Mrs_Syncretic

Też prawda :) ale nigdy nie wiadomo ;) może ktoś jednak się trafi :)

użytkownik usunięty
Mrs_Syncretic

A ktoś pisał? :P

ocenił(a) film na 9

http://www.filmweb.pl/film/Kapitan+Ameryka%3A+wojna+bohater%C3%B3w-2016-706209/d iscussion/Analizy+i+dyskusje+na+temat+filmu+%28i+nie+tylko%29+Vol.9,2739449?page =20#post_14174329

użytkownik usunięty
thorin3

Lol, nie zauważyłem. Dzieki za link.

thorin3

Haha, padłam. XD

ocenił(a) film na 9
Ivelise

Nie Ty jedyna :D

thorin3

Może jesteśmy stuknięci, ale pozytywnie. XD

Ivelise

No pewnie :) innej opcji nie ma :)

ocenił(a) film na 10
Mrs_Syncretic

To, że ktoś wpadnie i nas powyzywa o nie wiadomo co, może być normalne. Przecież premiera filmu się zbliża...

Mrs_Syncretic

Ja to akurat opiniami, że jestem stuknięta już się przestałam przejmować, niech piszą co chcą :P ale faktycznie zobaczymy pod koniec vola :)

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Hm, jesteśmy stuknięci ?? Stuknięci ?? To oznacza jedno - STUCKY !!!

grubens997

Na pewno nie jesteśmy stuknięci :)

grubens997

O matko, grubens, genialne! XD to w takim razie to był komplement!

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Stucknięci assemble ;)
http://36.media.tumblr.com/f3247c9a91c7d358243e884b883f84a8/tumblr_n62zkfiLBh1rc pz05o1_500.jpg

Aleksandra_Anastazja

#stucknięci łączcie się ♥

HiddenStone

no proszę, jak tu można wymyślić coś dobrego z teoretycznie obraźliwego posta XD
#stuknięci ❤️

ocenił(a) film na 9
grubens997

A właśnie się dziś zastanawiałem jak nazwać nasz forumowy team :D

#STUCKNIĘCI ❤️

thorin3

Ładna nazwa :) :)

ocenił(a) film na 9
wort801

Zgadza się :)

thorin3

Nie piszcie tyle, bo nie ogarniam i nie nadążam x_x

Z poprzedniego tematu:
"wort801 w odpowiedzi na post: HiddenStone | 5 godzin temu
A jeśli go hydra złapała po wizycie w muzeum?? jest jedna scena w kolejnej jest to czegoś podłączony ..."

Tylko bracia Russo już potwierdzili, że na początku filmu Bucky będzie normalny, będzie miał część wspomnień i będzie w mniej więcej takim stanie jak w muzeum.
Ta scena z jakby labolatorium, podobnie jak ta kiedy stoi w górach to mogą być retrospekcje, ma tam na sobie swój stary kostium WS, we wszystkich innych scenach w filmie najpierw chodzi w koszuli i kurtce, a potem ma nowy kostium z charakterystycznym odprutym rękawem — nie zakładałby go gdyby tego nowego gdyby miał swój stary, tak sadzę.

użytkownik usunięty
HiddenStone

Ojjj taki normalny to on nie będzie, patrz scena ze Starkiem. Ale co do reszty to się zgadzam. Choć kolejny raz napiszę, że to mogą być wizje xD

Musiał mieć jakiś powód, żeby zaatakować Starka. Inna sprawa, że pewnie łatwo wyprowadzić go z równowagi.
Ale poza tym, jest coraz bardziej normalny.

Veyu

Nie wiemy co się stało i dlaczego Stark zakładał zbroję, ale Bucky jest poszukiwany, więc Stark pewnie chciał go zatrzymać, a Bucky nie wyglądał jakby chciał zastrzelić Tony'ego tylko w celował w jego zbroję.

HiddenStone

Tak, celował w rękę.
Stark pewnie dla bezpieczeństwa się uzbroił, bo sądząc po wyrazie twarzy z jakim Buck wchodził po schodach, raczej nie miał pokojowych zamiarów.

HiddenStone

Zakładał zbroję, bo widocznie zorientował się, że bez mordobicia z nim, się nie obędzie, a on raczej nie dałby sobie z nim rady. A Bucky prawdopodobnie chciał tylko uszkodzić zegarek, żeby unieszkodliwić pancerz.

ocenił(a) film na 10
Ivelise

https://twitter.com/ComiConverse/status/696794041296494592

Pozytywnie nastawiony nie był :P

paula0fm

Śmierć w oczach. XD Dosłownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones