PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 525
ocen
7,5 10 1 182525
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i plotkujemy na temat filmu oraz innych produkcji Marvela.

Proszę o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER" linków z informacjami zdradzającymi fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi. Zapraszamy do rozmowy! :)

Mrs_Syncretic

Haha, właściwie to nie, ale po premierze spotu z SB, forum oszalało i do tej pory wynajdujemy nowe smaczki do dalszych spekulacji. :D

ocenił(a) film na 10
Mrs_Syncretic

Nie. Zupełnie nic. Marvel wcale nie wypuścił spotu na Super Bowl. Tak sobie piszemy. X)

grubens997

Haha :D

ocenił(a) film na 9
grubens997

hahaa ...
Aż tak zacofana nie jestem, ale niestety za dyskusją nie nadążę

Mrs_Syncretic

T.T ja też nie nadążam, gubię się kto na jaki temat rozmawia, nie nienawidzę formuły tego forum....

HiddenStone

Ja też. Dlatego dzisiaj nawet się już nie odzywam. :P

użytkownik usunięty
Mrs_Syncretic

Ja po godzinie nie odpalania filmwebu mam pierdyliard powiadomień...bo obserwuję te nieszczęsne tematy...

gdyby one jeszcze działały jak trzeba a nie pokazywały ostatnie posty tylko :/

ocenił(a) film na 10
Ivelise

A gdzie 2 trailer i ewentualne spoty. O.O

paula0fm

Ale, że co? XD

Ivelise

Jak tak dalej pójdzie, to w dzień 2 trailera zapełmimy forum w ciągu 4 GODZIN.

LordVader345

A jak :) nie ma innej opcji :)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Trzeba będzie zakładać 2 Vole naprzód, a ja nie będę nadążał z robieniem statystyk ;)

grubens997

Już po moim temacie miałeś problem :)

ocenił(a) film na 10
wort801

Bo ty zniszczyłeś mój system liczenia - napisałeś nick Flowera, a po odstępie literę 'w' i mi to policzyło jako wypowiedź. Kilka minut się głowiłem dlaczego na jednej stronie jest 51 wypowiedzi ;)

grubens997

Aha no dobra musi być moja wina :) :)

grubens997

O co chodziło z tym błędem? 0_0

ocenił(a) film na 10
LordVader345

LIczbę wypowiedzi liczę przez Ctrl + F
Po wpisaniu nicku Flowera i litery 'w' (aby mieć pewność, że to odpowiedź na inny post) policzyło mi o jedną wypowiedź więcej i wychodziło na to, że na stronie jest 51 wypowiedzi ;)

ocenił(a) film na 9
LordVader345

4 godziny? 2 wystarczą :D

użytkownik usunięty
LordVader345

Jak nie mniej xD

Tak


Przestańmy pisać dzisiaj na forum, bo inni mają już tego dość, że w 2 dni zapełniliśmmy 20 $tron

LordVader345

Kto taki?

użytkownik usunięty
Ivelise

Podpinam się pod pytanie. Premiera w maju, to trzeba się liczyć z tym, że można zostać w tyle :P

Kim są "inni"?

LordVader345

Ale kto dokładnie ??:)

wort801

Może HYDRA ma tu szpiegów? *chowa się za plecami worta* wort, broń mnie!!!

HiddenStone

Haha :) dobre :) chętnie cie obronie :)

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

Pss... Wanda, mogę ci pożyczyć tarczę...

wort801

E,nieważne...

LordVader345

Jak nie ważne ?? :) podawaj nicki ;) ;)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

śmiało napisz ;)

LordVader345

Nie bój się tych z Hydry :)

użytkownik usunięty
wort801

Lepiej się bać, utniesz im głowę, wyrosną dwie :P

ocenił(a) film na 9
Ivelise

Przeszło w trymiga.

thorin3

Jeszcze zostało 28 postów, nie rozumiem czemu już połowa osób pisze w nowym...

HiddenStone

Pewnie nie zauważyli :)

użytkownik usunięty
HiddenStone

Też się tak zastanawiam xD

HiddenStone

Przepraszam. Moja wina... Biorę to na siebie.

użytkownik usunięty
thorin3

hehe :P

ocenił(a) film na 8
thorin3

http://naekranie.pl/aktualnosci/chris-evans-i-jego-kontrakt-po-avengers-infinity -war-aktor-odpowiada-wideo-746728

niby stare, ale już wtedt było "pewnie" Evans zostaje Capem na penwo w Nieskończonej Wojnie.
Ale czy teraz to ciąż pewne? po 5 miesiacach?

mam niniejszą taką nadzieję..

alex_29_filmweb

"jeśli Marvel mnie chce, to mnie ma"... Jak go zabiją to nie będą chcieli... Ale skłaniam się coraz bardziej do wersji, że go nie utłuką tylko Cap się pod koniec podda i pójdzie siedzieć do czasu aż go Avengers wyciągną w IW, albo po prostu Steve odwiesi tarczę i gdzieś zniknie jak Nick pod koniec WS... To będzie i tak heartbreaking bez uśmiercania go. No i wyjaśniałoby plotki o Falconie/Buckym/Sharon "podnoszącym tarczę Capa", ktoś mógłby go zastąpić na ten czas. Na podstawie reakcji widzów/fanów, które wybuchłyby po CW na nowego Capa zdecydowaliby, że uśmiercą Steve'a w IW i zastąpią go tym nowym czy nie. Taki test czy da się wprowadzić nowego Capa bez uśmiercania go i wskrzeszania.

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

Wydaje mi sie, że zakończenie filmu może być zupełnie inne niż każdy zakłada. Szperając po portalach i patrząc pod newsami związanymi z tym filmem ponad połowa piszących komentarze jest przekonana, że Steve umrze. A na Infinity War dostanie spektakularny comeback. I teraz nurtujące mnie pytanie, czy Russos mając różne możliwości zdecydowaliby się na najbardziej oczekiwany a przez to spodziewany scenariusz? Może oni wymyślili kompletnie co innego, na co jeszcze nie wpadliśmy?
Wszystkie znaki na '' niebie i ziemi'' również świadczą o tym. Amerykański tytuł zgodny z komiksem, gdzie Steve zginął; puszczane plotki na temat jego śmierci i również innych; to foto z przypuszczalnym Buckiem w kostiumie Kapitana; trailer i spot gdzie jest sporo Barnesa, żeby każdy mógł pomyśleć, że jest przymierzany do przejęcia tarczy.
A może to jest celowa zagrywka, żeby w kinie dostać kompletnego szoku. Może posłuchali skarg o Ultrona gdzie było dużo wyjawione.

paula0fm

Zgadzam się z Tobą i szczerze na to liczę. Russo nie pójdą na łatwiznę. Oby ;)

ocenił(a) film na 10
annalaura

Tak mi coś intuicja podpowiada. Chyba, że naczytałam się za dużo kryminałów i doszukuję się drugiego dna. :).
Ale gdzieś Russos mówili, że to nie ekranizacja książki żeby ściśle trzymać się komiksowego wzorca.

ocenił(a) film na 8
paula0fm

no tak, po AoU można się tego spodziewać, po trailerach, zwiastunach było dużo rzeczy, które kojarzyły się z czymś innym, a w wyniku chodziło o całkiem co innego. Wycinanie Twinsow z kadru itd :)

ocenił(a) film na 10
alex_29_filmweb

Zgadzam się !! Zwiastuny AoU bardzo mi się podobały, ale po seansie, kiedy dowiedziałem się z jakich momentów filmu pochodzi fragment zwiastuna zmieniłem nastawienie. Odpowiedni montaż zwiastuna może zmienić wszystko ;)

ocenił(a) film na 8
grubens997

i pewnie taki był zamiar, z resztą.. to logiczne :)
więc tym razem pewnie, a może i na pewno że sprzedadzą nam niczego od razu na tacy, tylko dadzą do myślenia.
jak wszyscy wiedza komiks CW kończy się śmiercią Capa, a faktycznie nie musi być to odzwierciedlone perfekcyjnie bo byłoby to zbyt proste. Myśle że co do tego wątku nas zaskocza... pozytywnie :)

HiddenStone

"Jak go zabiją to nie będą chcieli." — Hidden bardzo dosadna. XD

Ivelise

Muszą go chcieć, bo Stan Lee kocha Evansa w robi Rogersa :D

ocenił(a) film na 10
thorin3

Zamykam temat

Zapraszam do Vol. 11

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones