PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34281}
6,7 156 070
ocen
6,7 10 1 156070
6,2 20
ocen krytyków
Spider Man 2
powrót do forum filmu Spider-Man 2

1 część byla dla mnie zaskoczeniem
sądziłem ze film będzie dużo gorszy niż był i nie kwapiłem się by szybko go obejrzeć ... był poprawnie zrealizowany i wciągał ...

ale to co obejrzałem pare dni temu to ... aż trudno wyrazić w słowach
zwyczajnie - spieprzony sequel !

tragiczne aktorstwo - Tobey ma do zaoferowania tylko pare min
- Molina wcale nie przeraża
najlepiej wypada James Franco , ktory jest zagiubiony tak samo jak jego bohater ... ale nie wiem czy to było zamieżone

Dunst wygląda w tym filmie po prostu brzydko , brawa dla charakteryzatorki , zarżnięto jej urodę , w pierwszym filmie i innych z jej udziałem zawsze wyglądala lepiej ...

dialogi ... ufff ... szczególnie drażnią te PARKER & CIOCIA MAY

+ błędy typu : jak ściagany przez całą policję Octopuss (jeżeli źle podpisałem to przepraszam) może zakupić sobie ten cały sprzęt , za ukradzione z banku pieniądze ?! może poprzez sprzedaż wysyłkową
- na pewno do tej jego nory na obrzeżach ktoś by coś przesłał

+ czemu Peter P. odsłania twarz przed ludźmi w metrze , kiedy maskę którą przed chwilą wyrzucił jako bezużyteczną , zniszczoną potem nakłada dostając ją od chłopczyka ...

czytałem recenzję w FILMIE i do prawdy nie wiem czy recenzent i ja oglądaliśmy ten sam film ...

prosiłbym o kontraataki lub zgody ze mną (pisemnie oczywiście tutaj)

:)

użytkownik usunięty
karol_kurzepa

Chłopie gdzie ty obejżałeś ten film w kinach go jeszcze nie ma.... Odpowiedz na adres nastulmen@wp.pl . Please (Z góry dzięki)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones