PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34281}
6,7 156 070
ocen
6,7 10 1 156070
6,2 20
ocen krytyków
Spider Man 2
powrót do forum filmu Spider-Man 2

sceptycznie podchodzę do tego typu produkcji. I-szej części nawet nie ogladałam,ale zaczynam powoli zmieniać zdanie, że filmy oparte na komiksach mają głupawą fabułę, są uroczo-kiepskie i szkoda na nie czasu. ot choćby taki "Batman"(chodzi mi o klasykę, czyli 1-szą i 2-gą część, bo na resztę szkoda klawiatury)-owszem:bajkowo,dziwnie,komiksowo ale z klasą.po obejrzeniu kilku programów dotyczących produkcji "Spider-Mana2"(sąsiad ma kablówkę :-]), "wiarygodnych źródeł" i szperania w internecie, zaczynam zmieniać zdanie odnośnie nastepnej superprodukcji. wydaje mi się, że warto go obejrzeć chociażby dla samych efektów specjalnych,dźwiękowych i czysto wizualnych. każdy znajdzie to coś dla siebie...

użytkownik usunięty
cast_away

O dziwo znalazla sie tu pochlebna opinia o Spider man 2.
Komiks jest fajny. Idea bohatera ugryzionego przez radioaktywnego pajaka ;-p moze byc.
Ale nie powiesz mi, ze ten film to cos na co mozna isc do kina. Ja bylem na nim w kinie i bardzo zaluje. Byly to najgorzej wydane pieniadze w te wakacje.
Goraco NIE polecam :-)

ocenił(a) film na 7
cast_away

zaraz zaraz, czy ja dobrze rozumiem, Ty go jeszcze nie widzialas? hm.. a juz wiesz ze warto isc... hm.. jak juz wczesniej (w innym komentarzu napisalem) mocna strona tego filmu jest reklama (bo jest genialna, jezeli wziasc pod uwage ze taki prosty film i kiepski, tak super zareklamowali) ale sam film jest slaby..., oczywiscie nie mam nic przeciwko filmom na podstawei komiksow.. moga byc rownie dobre jak i kiepskie i dwojka spider mana nalezy do kiepskich...a co do samych efektow.. hm.. wystarczy zobaczyc reklame juz sie ich widzialo okolo 90 procetn.. wiec zy warto? :P

cast_away

to sobie luknij na to:
http://film.wp.pl/p/wiadomosc.html?id=58027&ticket=1177478010215627nYGR%2BRxVCj1 qlfv%2B%2BED91TLsYqgUv1TpSzJZR%2FCBJGLTZKvF8nUmoLQwhIInhUeEVs4Yjg2vGxK49en3LX%2B bAPukiuxxVHFYE2B3jc%2FNERQPIcbzI20nuCKWEbqqM9Vj

ocenił(a) film na 10
appolyon

każdy film posiada mnóstwo błędów i to nie jest żadna nowość a zwłaszcza w takich filmach jak Spiderman gdzie dużą rolę odgrywa taka masa szczegółów. Tylko w filmach gdzie prawi nic sie nie dzieje i akcja rozgrywa sie w kilku miejscach w zamkniętych pomieszczeniach a kamera zwrócona tylko jest na twarze bełkocząch aktorów błędów można uniknąć.
Ja nie żałuję wydanej kasy na bilet bo nie ma czego żałować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones