PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34281}
6,7 156 063
oceny
6,7 10 1 156063
6,2 20
ocen krytyków
Spider Man 2
powrót do forum filmu Spider-Man 2

Poziom utrzymali.

ocenił(a) film na 8

Pamiętam byłęm, na tym w kinie. Była godzina 1:30, ale było warto. Film byłe równie dobry jak poprzednia część. Dobrze zrobiony, dobrze zagrany. Ciężko mi cokolwiek napisać. Film jest po prostu świetny.

użytkownik usunięty
mim1312

Ja też do dziś pamiętam emocje po wyjściu z seansu. Takie, które na długo nie opuszczały. To świadczy o tym, że film jest dla mnie udany. Dziś już nie odczuwam tych emocji po wyjściu z kina. Kwestia wieku czy filmów? Nie wiem, ale wiem za to, że mam przeogromny sentyment do dzieł Raimiego. Za wyjątkiem trzeciej części oczywiście.;)

ocenił(a) film na 8

Sądze że to kwestia filmów. . . ostatnio na 20 filmów tylko 2 były dobre

użytkownik usunięty
mim1312

Ostatni zwiastun do "The Amazing Spider-man" wydał mi się interesujący. Kto wie, może te emocje jeszcze powrócą?;) Chciałbym tego, ale oczywiście nic na siłę. Jeśli ich nie będzie, to nie i tyle. Ale coś jakby drgnęło po obejrzeniu tego trailera. Coś co od dawna już się we mnie "zakurzyło".;) Zobaczymy. I zgodzę się z tym, że ostatnie filmy o superbohaterach to komercyjna sieczka, nic z sensem, nic odkrywczego. Brak nawet najmniejszej głębi, przez to emocji. Czy zła passa zostanie przerwana w tym roku? Zobaczymy.;)

ocenił(a) film na 8

sieczka, nie zupełnie, "Thor 3D" zasłynął z 10 tysiecy dialogów, które są ZBĘDNE

użytkownik usunięty
mim1312

hehe. Może trafniejszym określeniem byłoby iż robią je "na jedno kopyto". Wypada zrobić, zarobić, więc powstają kolejne dzieła, o coraz to bardziej wyszukanych herosach. Nawet nie wiadomo czy twórcy lubią postać, o której tworzą film.;) Ja przynajmniej tego nie wyczuwam w czasie seansu.;)

ocenił(a) film na 7
mim1312

Takie same wrażenia miałam po wyjściu z kina. Prawdziwe emocje można było wynieść z seansu. Bardzo fajny film. Jak dla mnie lepszy od pierwszej części. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones