PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34281}
6,7 156 063
oceny
6,7 10 1 156063
6,2 20
ocen krytyków
Spider Man 2
powrót do forum filmu Spider-Man 2

8/10

ocenił(a) film na 8

Gdyby nie coraz większe odbieganie od oryginału film byłby rewelacyjny. Wspaniałe efekty, dwie godziny nie wiadomo kiedy mijają, warty obejrzenia ;-)

Sprite_87

To prawda, miał być film akcji o superbohateże a zrobili z niego historie miłosną w stylu M jak Miłość czy Pierwsza Miłość .

ocenił(a) film na 9
TRANSPORTER_filmweb

a gówno prawda, to że wątek o miłości jest trochę obszerny to nie znaczy że film jest romansem
jakie widzisz inne zajęcia dla Petera ? akcja jest fajna, ale gdyby nie było tych przynudzających scen to nasze zaciekawienie co dalej szybko by minęło, film z resztą też szybciej by się skończył :P

użytkownik usunięty
StrawberryRose

Wątek miłosny ma ogromny wpływ na głównego bohatera. Nie mniejszy niż mają jego przeciwnicy. W tym filmie postanowiono zająć się nim, ale tworzył klimat odmienny od wymienionych przez Trans. Całe szczęście produkcje o superbohaterach nie ograniczają się do walenia po mordach, bo wszędzie mielibyśmy produkcje pokroju Blade'a. Ale wiadomo, że niektórych odrzuca gdy słyszą samo słowo miłość, uczucie i inne tego typu romantyzmy. Wyjątek może stanowić czysty sex, czyli kobieta ogranicza się do roli worka treningowego. Wybranki muszą być biedne z takimi osobnikami.;)

użytkownik usunięty
Sprite_87

To prawda. Brawurowe kino rozrywkowe nakręcone z epickim rozmachem. Bawiłem się świetnie i zamierzam to powtórzyć znowu na dniach, ale tym razem z wersją reżyserską 2.1., którą niedawno zakupiłem :)

ocenił(a) film na 7
Sprite_87

Odmienność od komiksu jest dla mnie zaletą, bo dzięki temu ogląda się ciekawe, bez deja vu. Wątek miłosny dobrze wkomponowany, zasadny, znaczący, ale nie przesadzony. W ogóle zaletą Spider-mana jest odrobina głębi, harmonia i wzajemne oddziaływanie wątków Spider-mana, walki i akcji z życiem Petera i jego relacji z innymi. jasiomania ma w swoim poście absolutną rację. Film super, szczególnie na tle wielu innych produkcji o superbohaterach.

ocenił(a) film na 9
Morgana_filmweb

świetna muzyka świetne efekty specjalne wątek miłosny tez musi być! i nikt tu niech nie narzeka:) ze to m jak miłość! bo m jak miłość to badziewie przy tym wątku miłosnym:P! a zaraz się pewno będą czepiać! i udawać jacy to twardziele, a w zyciu przy dziewczynach to może twardziele ze hej.. pozdro

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Też dałam 8/10. W sumie Spiederman 2 jest moim zdaniem najlepszą częścią.
A wątek miłosny jak ktoś powyżej napisał musi być, bohater nie jest jakimś super macho, jest trochę niezdarny, bardzo wrażliwy i w sumie to do niego pasuje. To tracenie i odzyskiwanie MJ. Nie wyobrażam sobie innego Petera, takiego jak np. pokazali w 3 części (kiedy to czarne coś z kosmosu zaczęło nad nim panować), bo ostatnią miałam ochotę wyłączyć już w połowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones