PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34281}
6,7 156 118
ocen
6,7 10 1 156118
6,3 21
ocen krytyków
Spider Man 2
powrót do forum filmu Spider-Man 2

Podchodziłem do tego filmu z 6-7 razy, za każdym razem jednak zawsze coś przeszkadzało mi go obejrzeć. Wczoraj niespodziewanie film leciał na AXN, więc nie omieszkałem się go obejrzeć. Podchodziłem do niego dobrze nastawiony, bo lubię Spidermana, a jakiś specjalnych oczekiwań względem niego nie miałem... jednak patrząc na całość filmu.. niestety nie można mu przyznać za wiele pochwał. Niby fabuła ok, ale jakoś tak wszystko nie trzymało się kupy - reżyser, aktorzy? Trudno powiedzieć. Nawet efekty nie były zachwycające...

miguel_de_la_jatsurion

ot taki sobie. Część 1 dużo lepsza. :).

ocenił(a) film na 5
mrs robinson

Właśnie pierwsza część była gorsza, widać zresztą po średniej ocen. W "jedynce" bardziej podobała mi się tylko osoba stojąca po stronie zła - bardziej charakterystyczna i wykreowana.
Co do autora tematu, a mianowicie ostatniego jego zdania całkowicie nie mogę się zgodzić. Oscar za efekty specjalne zdecydowanie zasłużony.

7/10

ocenił(a) film na 5
miguel_de_la_jatsurion

Typowa amerykańska efekciarska sieczka, Spider-man Batmanowi może co najwyżej batrangi czyścić. 6/10

ocenił(a) film na 7
miguel_de_la_jatsurion

Dla mnie też sredni i za bardzo dziecinny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones