PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629652}
7,2 451
ocen
7,2 10 1 451
World of Warships
powrót do forum gry World of Warships

Ciekawi mnie to , czy będą łodzie podwodne : D

Novez

Z tego co się orientuję, a czekam na grę, okrętów podwodnych ma nie być.

A.MacGyver

Po premierze na pewno nie będzie :P Ale pewnie wprowadzą w któreś wersji :)

użytkownik usunięty
Xanthi

Albo zrobią kolejną grę: World of Submarines. ;)

użytkownik usunięty
A.MacGyver

Tez czekam ale mnie intryguje jedna rzecz. W WOT chowasz się za budynkami czy w krzakach, za górą, ciekawe za czym będzie chował się statek? bo mnie troszkę zastanawia jak chcą rozwiązać coś tak ogromnego jak ocean na mapie gry. Bo przecież nie może być tak że statek z mniejszego poziomu będzie obrywał z poziomów wyższych bez żadnych osłon...

Nie mam pojęcia. Na pewno jakieś wyspy, zatoczki i wzniesienia na nich będą, ale wiadomo, że to nie to samo co krzaki, czy schowanie się za rogiem budynku. Jedyne informacje jakie posiadam w kwestii rozgrywki, to wpis z CD-Action "(...) W przeciwieństwie do WoT inaczej też obserwuje się pole bitwy - głównie z góry, wskazując miejsca, w jakie mają polecieć pociski. Do odkrywania pozycji wrogów służą z kolei samoloty zwiadowcze. Kierujący lotniskowcem może jak w RTS-ie zarządzać eskadrą - twórcy robią wszystko, żeby zabawa była zróżnicowana i ciekawa niezależnie od wybranego rodzaju statku." Ja jestem ciekaw też WAR Thundera, bo po samolotach mają wypuścić czołgi, a później też i okręty. Podobno ich samoloty wymiatają, więc jak tak samo dobrze podejdą do czołgów i okrętów, to będzie niezła konkurencja i pozycja do zagrania.

A.MacGyver

Kiedy z War Thundera wyjdom czołgi a potem okręty to będzie wręcz wspaniale! Ale z drugiej strony gdy już to się stanie to będe wróżył Wargamingowi szybkom śmierć.

ocenił(a) grę na 8

Tak jak napisał @A.MacGyver: "wyspy, zatoczki i wzniesienia" poza tym dużą rolę będzie odgrywa zasięg spotowania

ocenił(a) grę na 5
Novez

Przy obecnym stylu rozgrywki, to nie mają one prawa bytu.
3/4 okrętów nie było by ich w stanie w ogóle zaatakować, ze względu na brak bomb głębinowych. A same niszczyciele są już zbyt zajęte wystrzeliwaniem torped i manewrowaniem.

Novez

Krótko i na temat... NIE NIE BĘDZIE> Pozdrawiam

impaler1

Spóźniłeś się o trzy lata :)

Novez

Lepiej późno niż wcale :)

impaler1

No, z jednej strony owszem. Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones