PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606671}
6,2 877
ocen
6,2 10 1 877
Spider Man: The Movie
powrót do forum gry Spider-Man: The Movie

Najlepsza

ocenił(a) grę na 9

Gra o Spider Manie.

Spiderman_filmaniak

Nie wiem jak pozostałe części bo nie grałem, ale właśnie odszedłem od konsoli i ta gra jest bardzo średnia. Właśnie skończyłem walkę z tym zielonym gościem co lata na swojej maszynie i mam już jej dość! Jak uwielbiam film starego Spider-mana od 1 części do 3, tak ta gra zaczęła mnie już wkurzać.
Wykonując misje praktycznie jesteś zmuszony by liniowo je przechodzić, nie masz swobody przewijania się po pajęczynie po mieście w odległe rejony, na ulice spaść nie możesz bo gdy się zbliżasz to giniesz, sterowanie gałką czasem przysparza problemów i nasz pająk nie idzie tak gdzie chcesz. Walka w tej grze jest nudna, a same misje średnio ciekawe - mimo iż gra nawiązuje do filmu.
Podoba mi się głoś bohatera filmowego i... czuć klimat starej gry na konsole. Ale porównując ją do Mortal Kombat Shaoulin Monks, która przeszedłem niedawno i była kozacka, Spider-man po prostu jest słaby.

Dla mnie 5/10.

Spiderman_filmaniak

Spiderman filmaniak zaprosielm cie do znajomych czy możesz przyjąć ?.Ja tez uwielbiam Spider Mana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones