PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734747}
8,4 155
ocen
8,4 10 1 155
Shenmue: Isshou Yokosuka
powrót do forum gry Shenmue: Isshou Yokosuka

na mojej liście niezapomnianych klasyków,mógłbym o niej pisać elaboraty jest tak emocjonująca,porywająca,wzruszająca i klimatyczna (przepiękne miejscówki Japonii - miasta miasteczka,świątynie i wnętrza budynków) mająca ogrom smaczków i detali że głowa mała,to co stworzyła SEGA z Yu Suzukim na czele to po prostu poezja i geniusz sam w sobie szkoda że tytuł ten był tak mało doceniany w Europie,boleje jeszcze tylko nad tym że nie zdążyłem zaliczyć drugiej części gdyż sprzedałem swojego Dreamcasta ale nic straconego może kiedyś...I na koniec zastanawia mnie jedno czemu niema żadnych wpisów o tym wspaniałym ponadczasowym tytule ludzie co z wami gdzie się podziali prawdziwi oldschoolowi gracze.

ocenił(a) grę na 10
king8543

Prawdopodobnie najlepsza gra w historii jaka kiedykolwiek powstała. Natomiast jeśli chodzi o wpisy na temat tej gry to do niedawna nikt raczej nie mógł tego zrobić bo gry nie było w bazie filmwebu a to dlatego, że nie można było wybrać platformy docelowej jaką był Dreamcast, chyba stosunkowo niedawno pojawiła możliwość dodawania gier na ta platforme do bazy filmwebu... Dwójkę również polecam, wersja europejska na DC-ka była w pełni po japońsku z napisami angielskimi (SEGA musiała wtedy ciąć mocno koszta) natomiast wersja na Xboxa juz wyszła w wersji anglojęzycznej...

ocenił(a) grę na 10
king8543

W swoim życiu w wiele gier grałem ale jak do tej pory tylko cztery tytuły mnie oczarowały a są nimi: 1. Shenmue 2. Metal Gear Solid 3. Red Dead Redemption 4. Last of Us...

Void

A gdzie w tym zesteawieniu Metal Gear Solid (ps1) czy chociażby Final Fantasy 7 ?

ocenił(a) grę na 10
djadamus

Przecież pod nr 2. jest słynny Metal Gear Solid z czasow pierwszego playa ;) Kłania się czytanie ze zrozumieniem, no chyba, ze ja tak napisałem niewyraźnie ;)

king8543

Ja to się dziwię ,że nie wyszedł żaden remaster na nowe konsole Chętnie bym zagrał ale Dreamcasta nie mam i nigdy miał nie będę a z Emulatorami nie chce mi się męczyć .Nintendo powinno przejąc ta markę wypuścić remaster i 3 część :)

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Na remaster raczej nie ma co liczyć, gra kiepsko się sprzedała swego czasu, co innego Crazy Taxi i Jet Set Radio które zostały już wydane w wersji HD. Yu Suzuki w którymś z wywiadów wspomniał, że z chęcią by dokończył historie ale ktoś musiał by wpierw wykupić prawa do marki od SEGI...

Void

Kiepsko .To trzeba się będzie pomęczyć z emulatorem

Danio31b

Nie ma z czym się męczyć, nullDC i śmiga jak należy.

Funkrunner

Tylko jaki trzeba mieć do tego komp ??

Danio31b

Nie wiem jakie są dokładne wymagania i chyba to nawet nie zostało nigdzie konkretnie ustalone, mogę tylko powiedzieć, że u mnie śmiga tak jak powinno na AMDku FX-4300 Quad Core 3,80GHz, z 4GB ramu i Radeonem 6670 2GB.

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Marzenia się spełniają Sony nawiązała dziwny romans,ale gra wyjdzie.

batesmotel27

Ale wyjdzie S3 o remasterach narazie ani słychu

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Bo prawa ma Sega do tamtych części. Napewno się dogadaja tylko Dreamcast stracił by te duszę a jest nią Shenmue 1. Zresztą Napewno premiera Shenmue 3 nie wyjdzie wcześniej niż za 2 może 3 lata. Jest czas to jak z Miasteczkiem Twin Peaks sezon 3 potem jestem spelnionym widzem i graczem. A mam do ciebie pytanko bracie mam Ps4 warto kupić trylogię czy poczekać na Last of Us zero lub cześć 2

batesmotel27

Trylogię czego? Nie bardzo rozumiem pytanie

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Uncharted

batesmotel27

Kupuj nawet się nie zastanawiaj, na ps3 wymiata, ps4 narazie nie mam ale wymiata pewnie jeszcze bardziej :)

ocenił(a) grę na 10
Danio31b

Ps4 mnie mocno zawodzi. Trzymam je tylko dla Shenmue 3 i pesa. Oby się nie okazało,że Shenmue wyjdzie na ps5;-) dostałem fajny tv kineskopowy i nie muszę do LCD Deceka podłączać. Konsola z lat 90 daje mi te 2/3 godziny w weekend więcej niż ps3 i ps4 przez lata.

king8543

W Europie gra sprzedała się nie najgorzej jak na gre na makarona kicha była z rynkiem zachodnim ja te gre doceniam bo to małe dzieło sztuki ale ta gra nie jest dla każdego akcja rozwija się powoli dziś liczy sie akcja I przystepna łatwa rozgrywka pamietasz taką gre okami na ps2 istne cudo artystyczne I co? Klapa jakieś 500000 sprzedanych kopi a wydaj jakiś dodatek do call of duty albo battlefielda a kasa sama będzie płynąć

ocenił(a) grę na 10
tantarian88

Okami owszem pamiętam nawet przeszedłem całą piękny magiczny tytuł,niestety dzisiaj ze świecą szukać takich gier nowatorskich ambitnych naładowanych emocjami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones