PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677200}
7,8 2 685
ocen
7,8 10 1 2685
LEGO Marvel Super Heroes
powrót do forum gry LEGO Marvel Super Heroes

Co dalej?

ocenił(a) grę na 9

Wiecie zastanawiałem się jak gra lego miała by się pjawić po "LEGO Marvel", może "Star Trek"? "Matrix"? Piszcie własne propozycje.

MarvelmoviePL

Z tego co słyszałam po wszytkich częściach Hobbita ma wyjść gra lego oparta na filmie, a w najbliższym czasie jak myslę ma wyjść Iron men :D

MarvelmoviePL

LEGO:
Shrek
Epoka Lodowcowa
Zmierzch :/
Obcy :-)

ocenił(a) grę na 9
GdenerationX

Ostatnio zastanawiałem się np. nad "Matrixem" albo "Star Trekiem",hmmm

MarvelmoviePL

prawdo podobnie ma wyjść też Batman 3

ocenił(a) grę na 9
pola1b

Sądzę że to już nie będzie "Lego Batman 3" tylko (werble) "Lego Justice Legue" sądze że niezła koncepcja

ocenił(a) grę na 8
MarvelmoviePL

Hmmm świetna koncepcja rzekłbym! Sam bym na to nie wpadł! Mogliby wnieść w niej więcej postaci z uniwersum DC ogólnie, bo dla mnie to co pokazali w LEGO Batman 2, było porażką, nieporozumieniem. Jeszcze dodam, od siebie, że bardzo pragnąłbym gdyby twórcy wpadli na pomysł o stworzeniu gry LEGO God of War!! LEGO Kratuch rozpierniczyłby cały system! xD

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

Z Lego GOW to niezły pomysł ale raczej niemożliwy, TT Games lubi wydawać swoje gry na większość rzeczy do grania a gdyby był Lego GOW wyszedłby chyba tylko na konsole Sony.

A wracając do Lego JL to sądzę ze nie tylko mogliby dać więcej bohaterów, chciałbym też żeby niektóre postacie miały więcej mocy bo np. Green Lantern mnie zawiódł w tej grze myślałem że będzie coś strzelał a tu nic.

ocenił(a) grę na 8
MarvelmoviePL

No właśnie to jest ten wielki minus, bo jak już tu napisałeś, wyszedłby tylko na konsolę i w zasadzie wielu pecetowców by na tym ucierpiało. Co do postaci ja specjalnie za Zieloną Latarnią nie przepadałem, ale gdy obejrzałem film i niektóre animacje z jego udziałem to go nawet polubiłem. Wiesz nie tyle samego GL co połowę postaci w grze. Wielu klockowych złoczyńców straciło swój urok. Fakt faktem, że pojawiły się postacie - Wonder Woman dla przykładu, którymi fajnie się grało. ale jednak to troszkę za mało jak dla mnie. Do tego fabuła ( i tylko 15 poziomów do rozegrania), która nie była specjalnie urzekająca i dobra, a gra tak na prawdę na raz i jedną nockę, ew. dwa, bo z kumplem albo rodzeństwem, można też było pograć. LEGO Batman mimo braku wielu postaci z DC przebijał "dwójkę" klimatem i po przejściu całej gry byłem trzykrotnie bardziej usatysfakcjonowany. Najbardziej to lubiłem w nim odblokowywać i przechodzić kolejno rozdziały złoczyńcami . ;)

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

Tak misje ze złoczyńcami w Lego Batman mi się najbardziej podobały, szczególnie że Lego Batman cierpiał na niedobór superbohaterów (był tylko Batman, Robin, Batgirl i Nightwing) a złoczyńców za to była cała masa, niektórych nawet wcześniej nie kojarzyłem

ocenił(a) grę na 8
MarvelmoviePL

A w "dwójce" Nightwinga już nie ma :(

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

Jest ale tylko jako DLC co w sumie boli

ocenił(a) grę na 9
MarvelmoviePL

Po LEGO LOTR duzo sie mowilo o Hobbicie, ostatnio duzo slyszalem o pokemonach i 007:James Bond

ocenił(a) grę na 8
Ghostface_22

A ja gdzieś czytałem coś na temat LEGO Star Wars Anthology, że wszystkie części mają połączyć.

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

No to przeciez jest LEGO Star Wars the Complete Saga
No chyba ze chodzi ci o nadchodzace czesci 7-9

ocenił(a) grę na 8
Ghostface_22

Wszystkie części tumanie jeden! Saga + Clone Wars. Dżizas ... widać, że niektórych pojęć nie ogarniasz. A do części 7-9 jeszcze daleko.

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

nie zauwazylem tej wypowiedzi,ale chyba tak nie zrobia bo troche za duzo juz legutkowych Star Wars'ow

ocenił(a) grę na 8
Ghostface_22

Też myślałem że nie zrobią kolejnych części po Orginal Trylogy a tu proszę co za niespodzianka. Dlaczego tym razem nie miałoby tak być? Po za tym na 100% zrobią grę LEGO na podstawie nowej trylogii od Disneya.

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

narazie nastepna gra ma byc Hobbit

ocenił(a) grę na 8
Ghostface_22

No to też wiadome jest.

ocenił(a) grę na 4
Heller1304

to nawet dobry pomysł na lego star wars 4 cała saga i wojny klonów

ocenił(a) grę na 8
callofdutyblackops

Też tak sądzę.

MarvelmoviePL

Moja lista z produktów ze strony lego:
-Żółwie ninja
-SW The Old Republic
-Hobbit
-Lego Movie(zapowiedziana)

ocenił(a) grę na 8
MarvelmoviePL

A ja bym akurat chciał zobaczyć świat LEGO Opowieści z Narnii.

MarvelmoviePL

Twórcy lubią trylogie filmowe (SW, Lotr) więc chętnie zobaczyłbym w świecie Lego serie takie jak Park Jurajski i Powrót do przyszłości :)

ocenił(a) grę na 4
Valdoraptor23

Lego zmierzch chętnie bym zagrał

ocenił(a) grę na 9
callofdutyblackops

patrzcie jakie licencje ma Lego (dla ułatwienia - zestawy jakie mają) i dopiero fantazjujcie co ma wyjść. Poza Hobbitem to tylko Żółwie zostają... No i zapowiedziana już gra na podstawie filmu

ocenił(a) grę na 8
callofdutyblackops

Hahaha, nie no teraz to żeś dowalił.

ocenił(a) grę na 4
MarvelmoviePL

Najlepsze by było LEGO STAR WARS Complete Saga 2 - otwarte miasto Corusant, potęga i moc questów, ciekawiej zrobione poziomy fabularne niż w poprzedniej, mówiące figurki (najlepiej dialogi z filmów), możliwość kupowania i ulepszania mocy (jak w harrym) i żeby na każda postać mogła użyć wszystkich (np. podnoszenie, pchnięcie, odpychanie we wszystkie strony, pioruny, rzut mieczem, duszenie, ogłupianie/kontrolowanie umysłu, wykrywanie wrogów przedmoitów-zmysł...), możliwość kombinowania ze stylami walki - każda postać może wykorzystać określone style, kupowanie animacji walki takich jakie się pojawiają w LegoMarvelu, przy robieniu postaci to co wcześniej a także możliwość wybrania mieczy - 1 miecz, 2 miecze, 1 miecz trzymany tyłem, 2 miecze trzm tyłem, podwójny i DUUUUUUŻO kolorów, parę fajnych dlc, czewone klocki (np. taki żeby każda postać mogła używać wszystkich stylów), dodatkowe misje (jak DEADPOOL'a), miasto ogromne i większe od Marvelovego (nawet 2, 3 albo i 4, 5... OGROMNE), oczywiście też w chorele postaci - więcej niż poprzednio a nawet więcej (chociażby Generał Kota z TFU i TFU2) -a zatem 300(+ jeszcze dodatkowe kostiumy/skórki) i więcej (no i parę WIELKICH,włażenie do większości budynków w mieście, możliwość ROZKLOCKOWYWANIA wszystkich postaci w mieście, POJAZDY w mieście, jakieś podróżowanie po galaktyce-nawet małe ale jakieś, fabuła 1-6 (a może coś więcej...).

I ŻEBY TO NAWET ZAJMOWAŁO (NA PRZYKŁAD NA KOMPIE) 30GB A W DNIU PREMIERY KOSZTOWAŁA
KOMP - 150ZŁ
X360 - 250ZŁ
PS3 - 225ZŁ


...


TYLKO ZRÓBCIE TAKĄ GRĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ...
...i dodajcie coś od siebie. DUUUUUżo o siebie.
Jeśli by tak zrobili to mogliby liczyć na DUUUUUUUUUżo mojej kasy i wdzięczności (i chyba zresztą nie tylko mojej).Oby...

tymon_i_filmy

Lego Transformers...bazujące na serialach i komiksach a nie filmach Bay'a (tfu !!!)...
Lego Mortal Kombat lub coś w stylu
Lego DC Comics Heroes...wiecie tak jadąc pokoleniami od JSA do JLA i największym bossem Darkseid czyli typowy wątek z DC...
Do Lego DC wsadziłoby się dwa razy więcej postaci niż w Lego Marvel i dostępne miasta Metropolis, Gotham, Coast City, Central City, Themyscere i Atlantydę, a baząa wypadową byłaby satelita Ligi Sprawiedliwych...

ocenił(a) grę na 8
Joker960317

Ten wyżej dobrze gada, polać mu. ;D

Heller1304

Polać...zawsze i wszędzie...

MarvelmoviePL

Doctor Who! Ale w paru częściach żeby jak najwięcej ująć :D

MarvelmoviePL

Ja to bym tak chciał
LEGO Star Wars to będą części (Mroczne Widmo, Atak Klonów, Wojny Klonów, Zemsta Sithów, Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje, Powrót Jedi,7 i 8)
I jak wyjdzie Indiana Jones 5 bo podobno ma być to tak: Młody Indiana Jones, Poszukiwacze zaginionej arki, świątynia zagłady, ostatnia krucjata, królestwo kryształowej czaszki i piątka
LEGO Matrix też tak myślę i jeszcze Star Trek
Noi takie coś jak lego marvel ale to będzie DC
I tyle ale nie wiadomo co nas czeka

ocenił(a) grę na 10
MarvelmoviePL

Terminator tylko że 12+

MarvelmoviePL

LEGO SUICIDE SQUAD BYŁOBY FAJNE.

ocenił(a) grę na 9
MarvelmoviePL

Ja myślę żeby mogliby zrobić grę lego o wojowniczych żółwiach ninja.

ocenił(a) grę na 8
MarvelmoviePL

Zrobiłeś błąd ortograficzny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones