PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 18 740
ocen
8,2 10 1 18740
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Perełka gdzie randomowa 7min scena ma więcej wartości niż dwa sezony Wiedźmina. Cudowny film o niesamowitym przekroju psychologii, emocji i uczuć..

Rozsmakowałem się do końca. Każda postać genialnie napisana, zagrana, oddana przez aktora.. Wszystko na najwyższym poziomie. Ciężko znaleźć coś podobnego.

Unikat nostalgii za czymś co odchodzi, za czymś co jest wartościowe, za czymś dlaczego warto żyć.

ocenił(a) serial na 10
stev1989

tj. dlaczego warto żyć chociaż czasem jest to diabelnie ciężkie.

https://www.youtube.com/watch?v=7s-oZALFMZ8&ab_channel=TuneIn

ocenił(a) serial na 10
stev1989

Mam takie same odczucia. Jeszcze nigdy żaden serial mnie aż tak nie poruszył, jak ten. Niesamowicie złożone postacie i ich relacje, to coś wspaniałego. Dialogi są tak realistyczne, że miałem wrażenie jakbym to ja, osobiście stał w miejscu kamery i przeżywał razem z nimi te historie.

Drusix

Gdzie to obejrzeć?

ocenił(a) serial na 10
robko12

Nie wiem, gdzie legalnie można to obejrzeć :(

ocenił(a) serial na 9
robko12

PirateBay :)

robko12

vizjer pl

ocenił(a) serial na 10
robko12

Od miesiąca na SkyShowTime - warto!

ocenił(a) serial na 5
stev1989

Pierwszy sezon jak najbardziej. Potem z górki ostro w dół. Widać że zamiast napisać dobry przemyślany scenariusz całego sezonu kilku udzi wymyśla odcinki na bieżąco.l co sprawia, że z logiką nienajlepiej. Dawniej gdy oglądało się odcinek na tydzień pewnie niewielu to zauważało ale teraz gdy ogląda się ciągiem to kłuje w oczy. A przynajmniej mnie. Został mi finałowy odcinek 4 sezonu i nie wiem czy go obejrzę. 4 sezon to nonsensowna porażka

mariuszkow

Już po pierwszym sezonie się kończy oglądanie? Liczyłem, że chociaż 2-3.

stev1989

Też ci wyszło porównanie. Wiedźmin to film z kategorii 3-4 w punktacji filmwebu. A ten serial jest niezły, takie mocne 7,5 z pierwszy sezon, ale nic więcej. Strasznie dużo typowych klisz: postać ojca, postać syna, postać córki, ale poza kliszą nic w tych postaciach nie ma ciekawego, a scenariusz jest zwyczajnie nudny - kręci się praktycznie tylko wokół tego, że najmłodszemu synalkowki ciągle przytrafiają się jakieś perypetie, co odcinek to inna, a nie ma tutaj w ogóle jakiegoś budowania większej intrygi czy ewolucji postaci. Plus za sceny w naturze, krajobrazy, muzyczkę i takie tam, ale to w sumie najprostsze.

marekskiba

A jakby tego było mało od 2 sezonu startuje propaganda woke.

ocenił(a) serial na 1
stev1989

Paździerz i nic ponad to jak Costner jest top tak serial jest kalką Synów Anarchii tyle że zamiast w mieście i na harleyach mamy wieś i konie.

ocenił(a) serial na 6
Jetlag77

Serial ogladam bo gra Costner. Niestety ale do ideału mu dużo brakuje. Chodza sobie chłopcy i zabijaja kogo chcą a nikt z tym nic nie robi. Fajnie sie nawet ogląda ale to jest bajeczka.

ocenił(a) serial na 4
stev1989

raczej próba romantyzacji patologii. Z każdym sezonem oglądało się z coraz większym zażenowaniem.

ocenił(a) serial na 7
madziamotyl

"Romantyzacja patologii" trafne określenie, podoba mi się :) Ja myślę, że ten serial jest takim sennym marzeniem każdego konserwatysty.

finger_

Konserwatysty? Chyba koszmarem. Woke zjada ten serial prawie tak, jak alzeheimer mózgi scenarzystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones