PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797455}

Spider-Man

6,0 247
ocen
6,0 10 1 247
Spider-Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Fani Spider-Mana mogą znaleźć w tej kreskówce w końcu coś dla siebie. Im dalej w las, tym coraz fajniej są przetwarzane i eksplorowane komiksowe pomysły. Nie byłem zbytnim fanem Mega Spider-Mana (choć obejrzałego całego i było przyjemnie), przy Marvel's Spider-Man bawię się już trochę lepiej, bo bliżej temu do klasycznego Człowieka-Pająka. Dziwne pomysły jak Horizon School to motywy z komiksów Dana Slotta o Peterze Parkerze.

To co mnie natomiast kuje, i niestety powiela schemat Mega Spider-Mana, to robienie wokół Pająka grupki jego pomocników z pajęczymi mocami. Siłą tej postaci jest to że działa solo, przynajmniej dla mnie. Dzisiaj mam wrażenie że ciężko o nową kreskówkę lub serial live action który nie ma wokół protagonisty grupki pomagierów.

Dla fanów komiksów dodatkowym plusem może być fakt, że wprowadzono dużo mało znanych i 3-ligowych łotrów z komiksów o Spider-Manie, np. Jack O'Lantern, Overdrive, Beetle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones