PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737687}

Snow White with the Red Hair

Akagami no Shirayuki-hime
7,4 945
ocen
7,4 10 1 945
Akagami no Shirayuki hime
powrót do forum serialu Akagami no Shirayuki-hime

W tym anime jest to najlepsza postać. Idealny charakter, profesja, zachowanie i wygląd <3
Bardzo Was proszę, jeżeli znacie anime w którym jednym z pierwszoplanowych postaci jest właśnie taki Obi to proszę o linka.

Niestety ale z tego co zauważyłam to w anime skrytobójcy/łotrzyki o tak zajebistych charakterach są zawsze na drugim/piątym planie ;/

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

Przyłączam się do prośby :-)
Ale jeśli chcesz polecam http://m.filmweb.pl/serial/Akatsuki+no+Yona-2014-722788 (mały SPOJLER) jeden ze smoków jest piratem ;-)
Poza tym reszta historii też świetna tak samo jak postacie i humor w opowieści :-) :-P

ocenił(a) serial na 7
Tindela

Obejrzane i manga na bieżąco czytana ;))

więc dalej poszukuję :(

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

A w jakiej "formie" czytałaś mange?
Bo ja szukam online po pl ale coś mi nie idą poszukiwania... :-( ;-)

ocenił(a) serial na 7
Tindela

http://centrum-mangi.pl/Akatsuki-no-Yona/

PROSZĘ ;)

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

Ogromne dzięki :-)

ocenił(a) serial na 7
Tindela

luzik;)

czekam na jakąś propozycję co do tematu ;)

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

Pewnie też już widziałaś (ale że ja dopiero zaczynam 2 sezon to zaproponuje ;-) )
Sword Art Online

ocenił(a) serial na 7
Tindela

SAO jeszcze nie zaliczyłam ;)

Miałam oglądać, ale mi odradzano

warto ?

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

Mi się strasznie podobało :-)
2 część przyznam nie jest już tak ciekawa no ale... Pierwszą widziałam już 2x i za drugim podejściem podobało mu się jeszcze bardziej :-D

ocenił(a) serial na 7
Tindela

no to pewnego dnia sobie obejrzę;)

Teraz po obejrzeniu w ciągu pół roku ok 50-60 anime, wciągnęłam się na powrót w książki i póki co 11 w ciągu 3 tygodni przeczytanych:p Jak wyleczę się z książek i nie wkręcę się w coś innego to sprawdzę sobie to anime ;)

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

Znam to z autopsji ;-)
A jakie książki czytasz? Bo ja ostatnio mam przestuj i nie mogę sb znaleźć nic ciekawego :-(

ocenił(a) serial na 7
Tindela

Głównie, albo raczej przede wszystkim Fantasy ;)

Z książek które czytałam w ostatnich 2 tyg a wartych polecenia:
- Katarzyna Markowska-Żal - "W pogoni za demonem" (ciekawe luźne i specyficzne opowiadanie o dwóch hmm podróżnika)
- Sarah J. Maas - "Szklany Tron" (póki co są 4 tomy, opowiada o dziewczynie która od 10 roku życia została trenowana na zabójczynie, teraz dostaje pewną ofertę od zabójcy swojej rodziny) = książka ma duży plus i duży minus na siebie nachodzące - każdy tom bardzo wolno się rozkręca, ale jak się rozkręci to cała książka leci na ostrej jaździe że nie idzie spać i trzeba i do 4 rano czytać ^^

Ogólnie to jeszcze z ostatnich lat:
Brian Lumley - "Nekroskop" (16 Tomów, najlepsze jest 5 pierwszych, książka jest o mężczyźnie który ma zdolność rozmowy z zmarłymi - z czasem jego zdolność okazuje się bardzo przydatna)
Andrzej Ziemiański - " Achaja" (3 tomy, dwa pierwsze najbardziej mi się podobały, jest to o księżniczce która staje się wojowniczką i zmuszona jest do tragicznych przeżyć - ciężko coś więcej powiedzieć by nie zdradzać fabuły, ale na początku wkurzający jest styl Ziemiańskiego )
Veronica Roth - "Niezgodna" (3 tomy, książka mnie wciągnęła bardzo - jedna z moich ulubionych,nie wiem jak na gust mężczyzny - zrobiono na jej podstawie film i - MASAKRA to wręcz profanacja tej książki ;) )


jak coś mi jeszcze wpadnie jeszcze do głowy to dam znać ;)

ocenił(a) serial na 7
FleeSoul

ah i z fantasy jeszcze "Eragon" - Christopher Paolini - też bardzo fajne, ale niestety wyszło tak że czytałam tylko 4 tom - ale było super pisane.

Do tego oczywiście dochodzi Wiedźmin, od Sapkowskiego mam zamiar czytać "Trylogia husycka" - mój narzeczony i przyjaciele to czytają (a raczej słuchają) i mówią że bardzo bardzo dobre.

po za tym czytałam parędziesiąt tomowe sagi, ale to raczej nie w Twoim guście ;)

No i oczywiście mangi mangi mangi (jakieś 25 pozycji zaliczonych) ;)

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

Niezgodną" czytałam wszystkie części (nawet posiadam w mojej biblioteczce ;) ) GENIALNA :) ale film rzeczywiście kiepski... (mało kiedy... albo raczej prawie nigdy film jest lepszy od książki :P )

Na "Eragona" poluje już jakiś czas ale niestety nie mogę dostać w swoje ręce 1 części :( a od 2 czy 3 zaczynać nie wypada ;)

A co do reszty tytułów niektóre słyszałam albo widziałam na półkach w bibliotece ale nie byłam co do nich przekonana więc po nie nie sięgałam... ale teraz, skoro mówisz że warte polecenia, na pewno po nie sięgnę :D

Dzięki wielkie za kilka propozycji :) zwłaszcza że są tu całe serie (zawsze to więcej przygód i można się zżyć z bohaterami :D )

ocenił(a) serial na 7
Tindela

No co do brakujących części - np Nekroskopa lub Ludzi Ludu zamawiałam z wydawnictwa zamiast kupować w sklepie, lub szukałam w antykwariatach
a jak to nic nie dało - to z chomika możesz znaleźć w pdf lub epub ;)
jakbyś miała problem to dawaj cynka ;)


wcześniej nie wyłapałam że jesteś kobietą, wybacz:p
Więc Achaja i Szklany tron połkniesz ;) Ludzie Lodu sądzę że też bardzo Ci spasują :)

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

Hi hi hi... Nie szkodzi ;)

Ja zazwyczaj też książek szukam po antykwariatach czy księgarniach ;) a najlepiej po e-księgarniach (tych mniejszych) bo czasem się zdarzają niezłe wyprzedaże ;) a wolę mieć swoją książkę w domu niż martwić się czy na czas do biblioteki oddam bo jeszcze nie dokończyłam czytać :P

A co do e-booków to też czasem czytam ale szczerze powiem jak mogę to unikam (za duże obciążenie dla oczu :( ) ale dobrze wiedzieć że w razie w mogę na cb liczyć :D

ocenił(a) serial na 7
Tindela

ja od jakiegoś czasu czytam głównie e-booki, wcześniej tylko pdf, a 3 tyg temu zainstalowałam sobie na tel czytnik i teraz czytam epub-y , super wygoda!

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

I dobrze się w nim czyta??
Widziałam 2 książki w epubie ale nie byłam pewna czy to pobierać do siebie...

ocenił(a) serial na 7
Tindela

na tel ciągnij sobie czytnik "Aldiko Book Reader"
i na nim masz następujące plusy:
- test wyrównuje Ci się w ekranem,
- zapisują Ci się książki i strony
- możesz zmieniać jasność ekranu, zwiększać czcionkę i orientację książki
- no i nie niszczysz sobie oczu zbyt ciemnym światłem w nocy :p

ocenił(a) serial na 9
FleeSoul

Nie wiem czy pobrałam złą apkę czy po prostu tutaj wszystkie książki są po angielsku??

ocenił(a) serial na 7
Tindela

jeżeli tą, to dobrą.

Tylko książki najlepiej pobierać przez chomika, później w opcjach wchodzisz na pliki i szukasz książki gdzie ją ściągnęłaś/pobrałaś - i importujesz do aldiko.

FleeSoul

Nie jestem pewna ale moge polecić ci Subaru czy tak Ayato z Diabolik Lovers XD.Nie jestem pewna czy o taki charakter postaci ci chodziło,bo są tu nie łotry czy przestępcy ale wampiry i ludzie (w sumie to jedna dziewczyna).W każdym razie jeśli chodzi o skrywanie uczuć i trochę zimne typy to w DL:D ja jak na razie sama poszukuje anime tego typu..i no ciężko z tym idzie.

ocenił(a) serial na 7
anonimka254

strasznie ciężko właśnie :/

sprawdze sobie kiedyś, dzięki

ocenił(a) serial na 8
FleeSoul

-Hakushaku to Yōsei (ang. Earl and Fairy) - chodzi o Raven'a, typ ninja-sługi ganiający ze sztyletem to chyba coś czego szukasz :)
- Akatsuki no Yona (serię ktoś już wymienił i bardzo słusznie, ponieważ podobieństwo do Akagami no Shirayuki hime jest spore pod pewnymi względami)
-Prócz tego Kamisama Hajimemashita przez Kirihito (pojawia się w drugim sezonie).
-Od biedy można wymienić także Kazamę Chikagę z serii Hakuouki oraz Siona z Densetsu no Yūsha no Densetsu (anime gorąco polecam!) - szczególnie druga z postaci mocno niejednoznaczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones