Tomasz Oświeciński

6,4
20 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Oświeciński

Zagrał rolę idioty w Pitbullu i teraz jest uważany za wielkiego aktora. To tylko pokazuje, jakie miernoty teraz pociągają za sznurki w narzucaniu pseudohitów i aktorzyn w kinach.

giovanni50

jaki krystian

AlfredKondom

Ja nie robię inwentaryzacji twoich kochanków sam powinienes wiedziec

r_cohle

klecho

r_cohle

Jego popularność jest grubo przesadzona. Ale swoją rolę groźnego tępego osiłka który wewnątrz jest głupi i bojaźliwy jak małe dziecko odegrał koncertowo. Inną sprawą jest zbyt duża i przesadzona ekspozycja tej postaci w drugiej częśći ale Oświęcimski w tej roli powtórzę jeszcze raz - naprawdę się spisał. Chociaż już w żadnej innej roli go nie widzę. bo on po prostu zagrał tam głipią i stoczoną wersję samego siebie wiele się raczej nie wysilił (polecam zobaczyć show Agent- Gwiazdy gdzie Tomek jest jednym z uczestników. Normalnie coś jakby Strachu rzucił Sterydy i stał się trochę bardziej komunikatywny. poza tym to normalnie jakby Strachu z Pitbulla uczestnikiem był takie akcje odwala i takie rzeczy mówi xD ). Jako protagonistę jakiegoś filmu nie widzę go kompletnie. No ale może się mylę i ten pan nas jeszcze zaskoczy ?

r_cohle

Zagrać idiotę to też talent

r_cohle

Serio nie podoba Ci się, że rewelacyjnie zgrał rolę idioty? Oczekiwałeś, że w filmach role idiotów odgrywają profesorzy habilitowani? Bez urazy, ale chyba nie ogarniasz otaczającego Cię świata.

r_cohle

Co Ty chcesz takie czasy w polskim kinie są. Facet to dla mnie trochę jak polski Vin Diesiel jak mu dasz prostą rolę dobrze do niego dobraną gdzie za wiele emocji nie ma i wystarczy że będzie naturalny to sobie poradzi w czymś trudniejszymi to już byłaby tragedia. Dlatego raczej nikt go nie obsadzi jako np ślepego adwokata. Zresztą dla mnie Vega też jest bardzo przeciętnym reżyserem, a polsce to robią z niego nowego Nolana prawie. Większość Polaków lubi oglądać telenowele i pamiętniki z wakacji, jak się zrobi trochę mocniejsze ale nadal proste kino, trochę poprzeklina to mamy hit i ktokolwiek by tam nie wystąpił od razu jest uważany za wielkiego aktora.

kecaj1603

Z początkiem wypowiedzi zgadzam się. Ale o tych pamiętnikach to już nie chcę myśleć. Przecież to dla emerytek, jest ich większość w Polsce?

wmbco

Nie wiem czy większość ale niestety sporo polaków to ogląda. Tak samo jak wszelkie opery mydlane Klan, M jak Miłość itd. Znam ludzie w moim przedziale wiekowym "20-30 lat" którzy oglądają takie rzeczy. I nie dlatego że są jacyś upośledzeni tylko dlatego że cytuje "no wiesz włączyłem to obejrzę do końca" i tak prawie codziennie. Z telenowelami jest jeszcze gorzej. To trochę śmieszne i tragiczne niestety. Ludzie uzależnili się od takiej "rozrywki" niskich lotów bo nie musza tam nic myśleć. Ja osobiście dlatego nienawidzę telewizji, bardziej cenie sobie netflixa czy nawet VOD które niestety w naszym kraju nadal jest bardzo zacofane.

r_cohle

To że zagrał idiotę nie znaczy że taki jest. Najlepiej ocenić kogoś po roli jaką dostał. Przynajmniej zagrał ja tak jak powinien. Rowan Atkinson całe życie grał debila a jest bardzo inteligentnym człowiekiem. Tomek do takich ról pasuje. Może nie zagra każdego ale to chyba normalne z jego wygladem koksika. Wyobrażasz sobie żeby jego rolę w Pitbulu zagrał Jaś Fasola? Myślę że nie. Ale nikt nie zarzuci Atkinsonowi że nie ma talentu.

r_cohle

W pitbullu zagrał siebie. Konfident w filmie i w życiu. Jest o tym pełno informacji.

pani_wiosna

"Konfident w filmie i w życiu. Jest o tym pełno informacji"

Zwłaszcza to "...w życiu..." mnie zainteresowało. Co masz konkretnie na myśli? Zalinkuj coś jak możesz.

r_cohle

Wczoraj obejrzałam 4 odcinki serialu Botox i ... byłam szczerze zaskoczona, jak Oświeciński dobrze zagrał. Nie oglądałam Pitbulla ani innych filmów z nim, myślałam, że gra tam, bo wygląda, jak wygląda i pasuje do roli. A jednak bardzo przyciąga uwagę, jest mocno zabawny (np. scena, jak "śpiewa" nad "grobem" rodziców). Macie rację, że pewnie tylko w takich rolach jest dobry, bo gra trochę siebie. Jednak naprawdę dobrze mi się go ogląda.

r_cohle

Faktycznie, wielki to aktor z niego nie jest. Ale przynajmniej nadaje się do ról charakterystycznych i ma do siebie dystans, w przeciwieństwie do prawdziwego badziewia, jak Mroczki, Cichopki i inne Kurdeje.

r_cohle

Mnie bawi, że po roli w Pitbullu teraz wszędzie okulary nosi. Ktoś mu powinien powiedzieć, że metoda na Kenta nie działa.

r_cohle

r-coel czy jak ci tam. Chyba nie śledziłeś rozmów z Tomkiem. On traktuje to jako przygode, nie jest aktorem z wykształcenia i sam to mówił. Do robi Stracha jest wręcz stworzony.Tu warsztatu aktorskiego nie trzeba.

r_cohle

W dodatku jeszcze konfident.

Blue Power

Możesz to jakoś rozwinąć?

r_cohle

Syndrom iidioty ciągnie się za nim cały czas a kolejni debile obsadzają tego buraka w nastepnych filmach.
Gra w Dzielnicy Strachu a dzisiaj zobaczyłem go w tej prymitywnej Koronie Królów Jagiellonowie.
No ale do tej pustej produkcji to może i pasuje. Debil debila debilem pogania...brak słów.

jacek_filmweb

Gosciu nie jest aktorem. On nie gra tylko jest soba czyli malo inteligentnym osilkiem.

r_cohle

On wcale nie jest uważany za wielkiego aktora, za to ty zrobiłeś z siebie wielkiego idiotę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones