Tomasz Marzecki

Tadeusz Tomasz Marzecki

8,4
2 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Marzecki

Tomek jest do niczego

użytkownik usunięty

Niestety Tomek jest do niczego, staruch się z niego zrobił i już się skończył.

A ja tam go lubię... ale w dubbingach (zwłaszcza w Gothicu, gdzie podkłada głos m.in. pod nekromantę Xardasa), bo nigdzie poza tym go nie widziałem, ani nie słyszałem.

BigM

Podkładał głos pod Wolverine'a w starych X menach i szefa ufoludów z "Kosmicznego meczu". Nie jestem pewien, ale usłyszeć go można w "Szymon Majewski Show" jako zapowiadającego

Uważam,że nie masz racji.Teraz bierze udział w dużym projekcie Polskiego Radia jakim jest nagranie audiobooka "Narrenturm".Udział tam bierze ok.200 aktorów.A tak poza tym to wg mnie wygląda lepiej niż na tym zdjęciu.

A tak ogólnie to ty jesteś do niczego.Tomasz Marzecki jest jednym z najlepszych lektorów i aktorów dubbingujących w Polsce.Ma jeden z najbardziej charakterystycznych głosów.

sebogothic

popieram. BARDZO charakterystyczny i klimatyczny głos, pasuje do większości postaci, które dubbinguje. Dodatkowo, świetnie nadaje się na lektora.

warfarian

Przypuszczam, że "tfu"rca tego wątku jest zwyczajnym trollem, więc nie będę odpowiadać tę na jego nędzną prowokację. Przynajmniej ten wątek wygląda mi na trolling.

A skąd to przypuszczenie? Stąd, że napisał w 2005 roku i jakoś dotąd się nie odezwał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones