Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

A ja tak patrzę... i widzę:)... i cieszy mnie to, że tak kochacie Tobeya;) Może wreszcie skończy się moda na tych wszystkich umięśnionych "superprzystojniaków" w stylu Brada Pitta czy Bena Afflecka i ludzie zaczną doceniąc prawdziwe piękno;) Moim zdaniem faceci w typie "nieśmiały chłopiec" jak np. Elijah Wood, Daniel Radcliffe czy Jude Law, są 10000 razy bardziej sexy niż wypielęgnowani "macho";)

bazinga

Zgadzam sie z Toba w 100%!!!! Zdecydoawnie bardziej podobaja mi sią faceci o urodzie Tobey'ego czy np.Daniela Radcliff'a.Nieśmiały chłopiec z niebieskimi oczami-o tak to mój ideał...W sumie odkąd pamiętam to tacy mi sie podobają,no i jeszcze muszą być stosunkowo niscy tak ok.170 cm.Wiec Tobey jest idealny...Nigdy mi sie nie podobali Ci "mięśniacy"...POZDRAWIAM!!!!

Sara_von_Krolock

Dzieki za poparcie;) Chciałabym dodać, że Tobey i Elijah podobają mi się nie tylko ze względu na piękne oczy;) ale też dlatego, że są świetnymi aktorami;) Grają o wiele lepiej niż nasze "czarujące" gwiazdy Hollywoodu (chociaż Pitt był w "Siedem" niezły, nie powiem) no i wogóle mają w sobie to "coś":) pozdro;)

bazinga

Tak zdecydowanie są dobrymi aktorami!! Pitt kiedys był kapitalnym aktorem m.in.własnie w Siedem...ale potem nie wiem co sie z nim stało...W Troi rozczarował mnie najbardziej...Porazka-w ogóle troja była niewypałem,ale to już inna sprawa.POZDRAWIAM !! zapraszam na mój blog!!

bazinga

ej.. Ci macho też nie są źli.. ale "słodcy chłopcy" także mają kuszącą twarzyczkę, oczka... Jak na przykład Tobey :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones