Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

Zapewne dla wielu odrealniona aura, która go otacza, marzycielskie oczy i specyficzny rodzaj wrażliwości może być drażniąca, ale dla mnie to włąśnie stanowi o jego niepowtarzalności jako aktora i mężczyzny. Mój mąż ma coś w sobie z niego :) Tobey jest wciąż takim dużym, lunatycznym dzieciakiem, ale w tym caly urok. Poza tym - a może przede wszystkim jest naprawdę dobrym aktorem. Film "Wbrew regułom", a w szczególności jego rola zrobiły na mnie świetne wrażenie. "Cudowni chłopcy" to mój numer dwa, jeśli o niego chodzi - był tam niesamowicie zabawny, po prostu zaśmiewałam się z tej postaci! Seria "Spidermanów" to dla mnie wypadek przy pracy...

Bovary_2

tobey maguire jest dla mnie niesamowitym aktorem. nie znam sie na warsztacie aktorskim dlatego aktorów czesto oceniam pod wzgledem fizjonomii(wstyd sie przyznac). nie do konca moge sie zgodzic z twoja ocena jego roli spidermana. moze po prostu nie lubisz komiksów ale dla mnie on to urodzony peter parker(czyli spider)

użytkownik usunięty
duende_2

Podzielam twoje zdanie Rabbi40 Tobey Maguire urodził się do tej roli.Mam wszystkie trzy częściSpidermana i za każdym razem oglądam je z 'gęsią skórką'.Jest cudowny i mam nadzieję że się zgodzi zagrać w czwartej części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones