Timothy DaltonI

Timothy Peter Dalton

7,7
6 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothy Dalton

Po prostu idealnie pasował do roli 007...zimny, skrupulatny, gotowy na każde poświęcenie.Dla mnie tak powinien wyglądać prawdziwy agent jej królewskiej mości;) Strasznie żałuję że były TYLKO 2 bondy z nim;(

Zymek

racja ! najlepszy bond !

Zymek

Moim zdaniem największą stratą dla serii było to, że Dalton zagrał tylko w dwóch Bondach.

użytkownik usunięty
Zymek

I ja się, kurna Olek, pytam, dlaczego TVP emituje filmy o Bondzie i ostatnimi czasy bez przerwy widać Pierce'a Brosnana? A gdzie Tymek Dalton? :-)

użytkownik usunięty
Zymek

Zgadzam się w 100% :) A wiecie, że Tymonek miał zagrać w W Tajnej Służbie Jej Królewskiej Mości? Chciałabym go zobaczyć takiego młodziutkiego ;)

Zymek

POTWIERDZAM !!!!!!!! NAJLEPSZY BOND !!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Zymek

Tak, a niektórzy potrafią skrytykować każdego dobrego aktora w roli Bonda bo to nie ich idealny Connery.

Taa, nie da się nie zauważyć. Chociaż to pewnie tylko dlatego, że był "tym pierwszym" i nic takiego postrzegania nie zmieni. Mi też było trudno patrzeć na innych Bondów po nim. Ale wracając do wątku głównego ;) to Dalton jest cudny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones