Stan LeeI

Stanley Martin Lieber

8,4
23 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stan Lee

jestem ciekaw ile do tej pory zarobił stan lee na ekranizacjach wszystkich swoich superbohaterów,próbowałem znaleźć gdzieś na necie informacje,ale nie mogłem,pewnie do 2019 roku,kasa będzie szła wielkim strumieniem,(bo wtedy ma wejść avengers 3,dalej to nikt nie wie,co będą jeszcze kręcić),z pewnścią milionerem już od dawna jest,a prywatnie to powiem tyle,za stworzenie całego universum marvela czyli spider-mana,x-menów,thora,iron mana,avengers,fantastycznej czwórki czy daredevila,zapisał się jako moim zdaniem największym twórcą komiksów w historii,nikt inny nie zdołał wymyślic tyle znanych superbohaterów zasłynał też innowacyjnością,cytując wikipedię ''Wraz z nowym sposobem opowiadania historii o super bohaterach Stan Lee wprowadził inne charakterystyczne dla tego gatunku elementy, jak chociażby ramka na pierwszej stronie komiksu, na której wymienione są nazwiska scenarzysty, rysownika, rysownika kładącego tusz i osoby zajmującej się liternictwem. Nowością były też "strony klubowe", na których czytelnicy mogli dowiedzieć się, co będzie się działo zarówno w świecie komiksów, jak i w światku komiksowym'',za to wszystko całościowo uważam go za osobę która najwięcej zrobiła dla komiksu w całej jego historii i słusznie za to wszystko zarabia na tym krocie,200 lat stan!,aha.moje tytułowe pytanie jest nadal aktualne,jesli ktos w przybliżeniu wie ile stan do tej pory zarobił kasy będą zobowiązany

dj_carlos

nie wystarczy, żeby zapewnić nieśmiertelność

kalijugananda

No co ty powiesz ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones