Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

jedyna rola za którą dostał jakieś poważne nagrody i nominacje to rola homosia posuwanego w namiocie przez Ledgera i robiącego maślane oczy uległej su'ki .
Koledzy aktorzy muszą żartować z niego "patrzcie to ten co potrafi zagrać tylko pedała"
Szkoda mi go .

GeorgePatton

powtarzasz się, kolego :)

justinnes

to przeciętny aktorzyna o sarnim spojrzeniu

GeorgePatton

nie jest przecietny. Donniego Darko zagral rewelacyjnie.

wojciech84

nie widziałem ale to ponoć kino "ambitne" dla nastolatków jak efekt motyla

GeorgePatton

no ponoc ponad 111 tys nastolatkow ocenilo na 7,8 pkt.

GeorgePatton

Efekt motyla dla nastolatków:)

GeorgePatton

Co nie zmienia faktu, że się powtarzasz. Bezustannie natrafiam na Twoje wpisy, dotyczące jak nie Jake'a, to filmu w którym grał, a mianowicie "Tajemnicy Brokeback Mountain". Albo bardzo Ci się nudzi, albo jesteś tak zagorzałym homofobem, że po prostu zżera się od środka. W każdym razie - współczuję natręctw myślowych.

justinnes

Jarhead, Donnie Darko, ostatni Bogowie ulicy to całkiem przyjemne filmy. BM nie oglądałem ale obejrzę mimo że za homosiami nie przepadam. A nagrody? Kogo one obchodzą...

krystianbp

Warto obejrzeć. A poza tym uważam, że jest spora różnica między normalnymi facetami, którzy po prostu mają inny pociąg seksualny, jednak zachowują się jak na porządnych ludzi przystało, a wyimaginowanymi, którzy niejednokrotnie nie potrafią dostosować się do otaczającego ich świata i zachowującymi się niewłaściwie. To chyba spora różnica, na podstawie której można nazwać kogoś homoseksualistą lub "homosiem". Wszystko zależy od tego, jakim ta osoba jest człowiekiem.

justinnes

Dobrze powiedziane :D

krystianbp

Właśnie, karfarsarować nagrody, prestiż i wszystko co biurokratyczne. Przecież to istny absurd, że jak się mówi o filmie, to wspomina się tylko oscary i globy, czasem bafty - tymczasem to nonsens, bo skoro każda kategoria w zakresie jednego roku i nagrody jest unikatowa (np. nie może być tak, że w 2000 dwóch aktorów zdobędzie coś za najlepszego pierwszoplanowego) to i każdy typ nagrody ma taką samą wartość.

GeorgePatton

Ja się po części zgadzam, musi mu być choć trochę przykro, że jedyny doceniony film z jego rolą to lovestory dla gejów, który jak dla mnie wybitny nie jest. Jak widzę go w tv czy w kinie nie przypominam sobie i nie patrze pod kątem, że kiedyś grał homoseksualiste, ale pewnie takich jak Ty jest wielu i zapewne przez dużą liczbę krytyków jest tak postrzegany. Bardzo mało jest filmów, które są uznane za bdb, a jednak nie zawsze otwierają aktorowi drzwi do wszystkiego. Osobiście Jake kojarzy mi się tylko z filmami o żołnierzach.

GeorgePatton

nie zgadzam się. To on gwałcił a nie go posuwali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones