J.K. Simmons

Jonathan Kimble Simmons

8,3
59 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby J.K. Simmons

twarz i zachowanie idealnie przeniesione z komiksu w (narazie)obu Spideyach - genialnie odwzorowany!

Krolik_Pudding

Zgadzam się w 100% procentach, w Spiderach grał super.

Krolik_Pudding

Dziwie sie, ze za role JJJ nie dostal jakies nagrody za najlepsza role komediowa :D W dwojce szczegolnie byl zabawny.

Krolik_Pudding

J.K. Simmons - J.J.Jameson najlepiej zagrana (najbardzie pasująca) postać komiksowa że wszystkich możliwych ekranizacjach komiksów do tej pory

jetli22

szkoda tylko ze wlosow juz swoich nie ma:D

Krolik_Pudding

Zagrał genialnie :) tylko on z tej żałosnej plejady ratował te filmy. Proponuję by nakręcili "Przygody Jonaha Jamesona" :)

Kamecha

Fajna byla scena z J.J. w trzeciej czesci jak odkupywal od malej, sprytnej dziewczynki aparat fotograficzny i film do niego :D

natalia58

Albo jak miał ograniczać nerwy (scena z dzwonkiem i lekami w biurze).

speiderman

Zgadzam sie w 100% urodził sie do tej roli :D

Rafal23

Tak, jestem zgodny co do poprzedników, rolę J.J w Spider-Man'ie zagrał cudownie, po prostu jak by nim był, to zdanie chyba mówi samo za siebie. Naprawdę jak go już widziałem, to na twarzy malował mi się uśmiech :)

użytkownik usunięty
speiderman

Tak, ta scena niszczy każdego :)

Krolik_Pudding

Faktycznie genialny, podobało mi się jak łypał na parkera siedzącego z nogami na biurku :D

Krolik_Pudding

zgadzam sie.

użytkownik usunięty
mim1312

Jest genialny w roli J.J. Jamesona:) Po prostu perełka:)

mam nadzieje, że zagra ponownie J.J. Jamesona tyle, że w sequelu The Amazing Spider-Man, bez niego każdy film o Spider-Manie wiele traci choćby w części pierwszej nie było go wcale oby twórcy powrócili do tej postaci w następnych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones