David Duchovny

David William Duchovny

8,3
11 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Duchovny

Czlowiek zamiast grac w filmach i zajmowac sie rodzinka lazi i pizdzi sie z kazda napotkana laska! Rany, czlowieku, wez sie ogarnij!

Slyczeliscie?! Gosciu wyszedl z kliniki odwykowej zeby sie wyleczyc z seksu, zona go przyjela do domu a ten znalazl sobie nastepna kochanke! Kurde, kolo ma tupet! Seksoholik jeden!! :) :) :)

mela1993_5

1993 to twój rocznik? Tak? Jak ci hormony podskoczą to będziesz wiedziała, że to nie takie proste.

mela1993_5

No ok! Dobra, wnoiskujac po Twoim komentarzu Ty tez masz z tym problem? Rzeczywiscie! Nie wiem czy to takie proste, ale wiem, ze nie jest to dobry sposob na zycie.

mela1993_5

Nie. Ale jak zasmakujesz to potem cięzko przestać :P

Szajba

dobra, temat ogolnie jest slaby, bo nawet jesli to prawda to jest choroba jak każda inna, wiec nie ma co kogo obrzucac wyzwiskami, tylko jak juz to wspolczuc, a w ogole to sprawa prywatna. ale takie odpowiedzi tez sa slabe. ludzie nie zwierzeta. natura (instynkt)// kultura

mela1993_5

skad to wyczytałas? pewnie z pudelka lub życie na gorąco. jezu juz od dawna wiadomo że polowa z tych informacji to nieprawda. Nawet DailyMail przeprosił Duchovnego za kłamstwa. A poza tym mówisz "Seksoholik jeden". No przecież sam się do tego przyznał.

mela1993_5

No nie masz racji, bo takich stron jak pudelek albo gazet zycie na goroca to ja nie czytam. Wystarczy wlaczyc radio, lub przeczytac gazete mowiaca o filmach! Jesli to nieprawda, to przepraszam bardzo. Pisze to, co slyszalam juz dawno.

mela1993_5

@mela1993_5

Zapewniam Cię, że w "gazecie mówiącej o filmach" nie znajdziesz tego typu informacji. A jeśli znajdziesz, daj znać, przestanę czytać. Być może mam trochę inną definicję "gazety mówiącej o filmach". Co do radia - czym większość z nich różni się od wymienionych przez Ciebie czasopism?

maciej_ms

a może ma nudną rodzinę?to by go trochę usprawiedliwiało...zresztą nie czytaj plotek i zajmij się czymś pozyteczniejszym.

mela1993_5

autor tego postu to żal.pl


za krótki cholera

mela1993_5

Tylko trochę pomieszałeś. Kiedy wyszedł z kliniki to rzeczywiście chciał wrócić do domu, ale jego żona też nie była święta. Chciała się na nim odegrać i z Thorntonem się migdaliła.

The_Other_Guy

mela1993_5 weź pod uwagę ze David przeżywa kryzys wieku średniego, no i wiesz te wszystkie młodociane fanki same ściągają przed nim majtki ... zajebiście ma! no, także mu się nie dziw że się puszcza :D ... tak samo mu się nie dziw ze jest uzależniony, a pomyśl sobie jak jest w tym dobry, to ma podwójną przyjemność :D .. on i one, ahaha

pozdro :)

mieszkoxxx

a coż jest złego w nadmiernym uprawianiu seksu??? nic!!! xD

mela1993_5

Poco mu żona, dodatkowy problem, a seksoholizm to nie choroba a dobroczynność wobec uległych kobiet

mela1993_5

Wydaje mi sie przedewszystkim że tu pownno sie rozmwiac o grze aktora, nie o jego sprawach prywatnych. Zastanawiajace jest dlaczego mała1993 sie tym tak zanteresowała...Ogolne patrzac po wypowiedziasz to przeciwna tego rodzaju zycia jest tylko autorka, ciekwe czy naprawde.

mela1993_5

przepraszam za przekrecenie nika mela1993_5*

mela1993_5

Ale sie wszyscy nabrali. Przeciez ta cala plota byla kontrolowana. Nikogo nie zdziwil fakt, ze akurat wtedy wchodzil do kin film, w ktorym gral????

mela1993_5

"Ja piernicze!!!
Czlowiek zamiast grac w filmach i zajmowac sie rodzinka lazi i pizdzi sie z kazda napotkana laska!" Ma prawo, jest mężczyzną.

squeeze2

dokładnie, ja zdradzam na potęgę i nie widzę w tym nic złego. Szkoda miłości na tylko jedną kobietę : )

braindead138

hehe, dobre, ale chyba Twoja panna nie byłaby zachwycona... :D
jak dla mnie plotka o aktorze calkiem chwytliwa, podobno "nie wazne jak, wazne zeby o tobie mowili..."

braindead138

Kobiety to wyczuwają, pewnie też masz rogi do nieba:))) Swoją drogą ciekawe wytłumaczenie- ,,jest mężczyzną"- dla zezwierzęcenia. Co innego romans spowodowany zafascynowaniem inną osobą, co innego zaspokajanie swoich instynktów i zasłanianie się jakimiś płciowymi przesądami.

Miss_Macabra

A skąd wiesz dlaczego on ją zdradzał? Nie oceniaj ludzi przez pryzmat tego, co jest napisane na Pudelku. Może nie chciała się z nim gzić? Wszak to najlepszy sposób, by wyciągnąć od niego pieniądze. To samo zrobiła ta żonka Woodsa.

squeeze2

że co? mulder zdradził scully????????

braindead138

Twoja żona/dziewczyna myśli tak samo.

użytkownik usunięty
braindead138

życze ci by twoja dziewczyna tez wyznawała zasadę: "Szkoda miłości na jednego faceta"...

na jehowe! mam 8 dziewczyn mieszkamy razem, zdradzanie sie jest w naszej kulturze codziennościa

użytkownik usunięty
braindead138

in your dreams.

mela1993_5

Mela nie dygaj. zdejmuj pory ;)

sirCharles00

HAH, przyjdzie na nią czas.... ; )
Takie jest życie, nie każdemu facetowi odpowiada styl życia Duchovnego/Hanka, ale nie każdy też może sobie na taki pozwolić... Pozdrowienia dla feministek :P

użytkownik usunięty
mela1993_5

A co zazdroscisz mu , ze co noc inna dupa , a ty tylko przed monitorkiem sobie mozesz czy co?

mela1993_5

jak ktoś stwiedził na forum charliego sheena:"aktorzy nie są naszymi kolegami",mamy oceniać ich za grę aktorską,a jej davidovi nie brakuje małolato... p.s.idż lepiej na forum biebera ze swoimi poglądami,papa i dobranoc

mela1993_5

Ale jesteście śmieszni... Czy wy myślicie, że on to kiedykolwiek przeczyta? ; ]

mela1993_5

Nie, nie, nie - On sie poprostu zabardzo wczcul w role Hanka Moody'iego...

mela1993_5

Ja znam go właściwie tylko z jednej roli-Foxa Muldera z Archiwum X i patrząc na niego w tym serialu czy też filmach raczej odnosiłam wrażenie że to taki spokojny trochę miśkowaty facet a tu proszę-seksoholik kto by pomyślał,cicha woda

CelineMarie

brzegi rwie

mela1993_5

to w realu z niego też taki hank?

klonex

nom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones