David Duchovny

David William Duchovny

8,3
11 553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Duchovny

dobra rola w Archiwum X świetny aktor ale nie do końca doceniony pod względem swojego zawodu.

atol23

Mu i tak się udało. Bo ktoś z tak potężną rozpoznawalnością z jakiejś roli(Mulder) ma nikłe szanse na cokolwiek innego a tymczasem rolą w Californication jest teraz kojarzony jako Hank. W sumie sam David marzył aby wybić się spod etykiety Muldera.

Szajba

Masz racje nie kiedy jak człowiek zagra "rolę życia" to jest skazany na to że kolejna rola będzie porażką a w przypadku Davida Duchownego okazała się wielkim sukcesem grany przez niego Hank Mooldy w Californication przebił tym samym swoją poprzednią rolę Muldera..i dla mnie do końca życia będzie - pisarzem z problemami..pozdrawiam

atol23

Hehe nigdy nie mów nigdy. Ja w 2005 roku utworzyłem na blogu ankietę i padło pytanie czy David Duchovny będzie do końca życia Mulderem i do czasu Californication wszyscy pisali, że TAK.

atol23

No cóż... "Rysiek z Klanu" już zawsze nim pozostanie


Nigdy nie oglądałem Arch... X- tzn. na pierwszym odcinku odpadłem. Californication oglądam i będę oglądał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones