Daniel GilliesI

8,7
8 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Gillies

Eliah z Pamiętników jest kapitalny, świetne aktorstwo i kapitalna mowa ciała.

Hunter_THE_Watcher

Aktualnie najlepiej grający aktor w tym serialu.

Binula

Ja postawię na Ian'a, ale on jest tuż za nim.

Hunter_THE_Watcher

Spoko gra i idealnie pasuje do swojej postaci

Binula

Jako Elijah jest ok, ale moim zadaniem to jego najsłabsza rola. Nie jego gra aktorska, lecz sam fakt, że tam gra. Wcześniej robił w dość poważnych filmach (nie licząc Spider-mana itp), a jego pojawienie się w Vampire diaries mnie trochę zdziwiło :)

Hunter_THE_Watcher

Daniel jako Elijah jest świetny. Ale na razie nie ukradł jeszcze sceny Ianowi:)
Btw. jakiś czas temu przeglądałam stare płytki DVD i natknęłam się na Bride & Prejudice z 2004 roku (coś à la bollywoodzki musical), gdzie Daniel grał beznadziejnie, bo i miał beznadziejną postać, i zupełnie nie mogłam sobie przypomnieć skąd ja go kojarzę (Elijah)! Wtedy się upewniłam, że odwala kawał dobrej roboty jako Elijaha:)

migotka_paola

mnie doprowadza do szału :-/ beznadziejny

Sajmonnn

A ja go uwielbiam ;) U mnie jest już prawie na równi z Ianem, jeśli chodzi o VD, oczywiście.

migotka_paola

Nie zgadzam się, że w "Bride & Prejudice" z 2004 roku grał beznadziejnie.
Dobrze wcielił się w rolę Wickhama - ściemniacz jak się patrzy;)
Dzięki tamtej roli można dostrzec - że Daniel radzi sobie w "różnym repertuarze"XD
I docenić go jeszcze bardziej w roli nad-wampira...
Jako Elijah jest znakomity.

migotka_paola

"Daniel jako Elijah jest świetny. Ale na razie nie ukradł jeszcze sceny Ianowi:)"

Już to zrobił. W 19 odcinku. W scenie, gdy zjawia się wraz z Eleną w domu braci Salvadore, tym samym wprawiając ich w osłupienie (w trakcie walki). Jego duma kontra złość Iana. Kto Waszym zdaniem wypadł w tej scenie lepiej? Moim zdaniem właśie Daniel.

migotka_paola

Bezapelacyjnie ukradł ; ) !!!!Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu Ian jest największym ciachem w Pamiętnikach, ale postac Elijah jest niesamowita...... i Damon spadł na 2. miejsce, w porywach do 3. : )

Ann777

I w ten oto sposób, Daniel znalazł się w gronie aktorów, którzy ośmielili się zdetronizować Iana w przynajmniej jednej scenie danego filmu. Wcześniej, zrobił to m.in Hayden Christensen w " Życie jak dom". Biedny Ian.

Hunter_THE_Watcher

Zgadzam się z autorem tematu;)

WhiteDemon

moim zdaniem jest kapitalny od samego poczatku jak sie pojawił! mam nadzieję, że "ożyje" w VD bo w sumie szkoda by bylo Elijaha :)

Hunter_THE_Watcher

Zgadzam się , jest świetny jako Elijah, taka mroczna postać ale i honorowa, konsekwentna.

Hunter_THE_Watcher

Myślałam, że Ian'a nikt nie przebije, ale po ostatnim odcinku... Daniel wygrywa zdecydowanie!!! W PW jest świetny. Mój nowy ulubiony bohater. Oby został w serialu na dłużej.

serialomaniaczka85

serialomaniaczka85 - w pełni sie zgadzam, jest genialny.

serialomaniaczka85

Zgadzam się z Serialomaniaczką 85 - jak już pisałam wcześniej, Daniel ukradł mu scenę, gdy zjawił się w jego domu. Swoją osobowością po prostu "wteptał go w ziemię".

Hunter_THE_Watcher

Osobiście jestem maniaczką głosów i uwielbiam jego akcent. Idealny do tej roli.

TransylwanianWerwolf

Dokładnie! Akcent ma świetny.... zastanawiałam się, czy on nie jest Brytyjczykiem.... ale jak widac nie....osobiście lubię angielski w angielskim wydaniu, więc jak zwróciłam uwagę na jego akcent, to przeszło mi przez myśl, że na pewno nie amerykański....

Hunter_THE_Watcher

Uwielbiam go jako Elijah'a, po prostu ubóstwiam te jego bezpardonowe wyrywanie serc <3

vampire_12

Dokładnie. Nie cacka się chłop. :D

Hunter_THE_Watcher

uwielbiam go słuchać , gra z takim fajnym akcentem :)

Hunter_THE_Watcher

Daniel jest świetny jako Elijah jeden z najlepszych w Pamiętnikach Wampirów (

lizzie1983

Zgadzam się! Daniel będzie miał pole do popisu, ponieważ Elijah to interesująca postać, strasznie niejednoznaczna. Czekam na trzeci sezon!:)

Hunter_THE_Watcher

Czy ktoś z Was orientuje się czy Daniel jako Elijah pojawi się w 3 sezonie VD?

Co do kradzieży scen, to, moim zdaniem, kradnie je jedna za drugą, i robi to bez wyrzutów sumienia ;)

Hunter_THE_Watcher

Elijah na pewno się pojawi, bo sezon 3 ma byc sezonem pierwotnych. I nie słyszałam, aby Elijah miał zagrac ktoś inny, z resztą nie wyobrażam sobie kogoś innego na miejscu Daniela; ) Chyba przestałabym oglądac ,,Pamiętniki..." ;)

Ann777

Elijah to świetna postać. Też mam nadzieję, ze będzie go jeszcze więcej. W odcinku 19 zdecydowanie skradł kilka scen Ianowi :) W ogóle wampirze postaci w tym serialu są niesamowicie wyraziste -impulsywny Damon, bezwzględna Katherine, honorowy Elijah, nieszczęśliwa Rose no i oczywiście psychopatyczny Klaus;))

reesee

Elijah to moja ulubiona postać w tym serialu jak w 3 sezonie go nie ożywią (wyjmując mu sztylet z klaty) to chyba przestanę to oglądać !! Elijah bił wszystkie inne postacie na głowę !!!!

Krzysztof_1984_Bydgoszcz

Zupełnie się z Tobą zgadzam. To była najlepsza postać w tym serialu. A zaraz po nim Klaus.

xena_4

żądam jego powrotu do serialu!!!

SnapeForever

Jest szansa, jak bedzie wreszcie slynny juz zjazd rodzinny, gdy ktos ich wszystkich wybudzi ;P

xena_4

Na szczęście wrócił! Oczywiście w obrym stylu- ale się ucieszyłam jak go zobaczyłam :D Elijah jest świetny, mój ulubiony bohater obok Damona

aczkolwieczka

Osmiele sie powiedziec, ze jest duzo lepszy (pod kazdym wzgledem) od Damona ;P

xena_4

Ja nie mogę się zdecydować którego z nich bardziej lubię, każdy ma coś w sobie ciekawego :)

aczkolwieczka

A widziałaś jego nową fryzurę w zwiastunie? No wreszcie przestali go oszpecać. To przecież przystojny mężczyzna, więc powinno się to raczej podkreślić, niż ukryć. Aż strach pomyśleć, co producenci zrobią z pozostałą dwójką aktorów, którzy jako bracia Elijaha i Klausa, pojawią się już w następnym odcinku.

Dla porównania: sezon drugi: http://www.dizimizi.com/resimler/334000/daniel-gillies-2.jpg
Sezon trzeci: http://www.tvovermind.com/wp-content/uploads/2012/01/64416.jpg .
Jak dla mnie teraz wygląda super ;PPPP

xena_4

Wygląda w porządku. Jak dla mnie to nie jest jakiś zabójczo przystojny ale ma w sobie coś takiego przyciągającego. Pewnie babki się o niego biją :D gra lepiej niż Ian ale i tak nie umiem wybrać którego bardziej lubię xD

aczkolwieczka

Wiesz, co? On nie jest takim "malowanym" przystojniakiem, jak Ian (jak tak to widzę). Jest bardziej naturalny, męski, z jakąś tajemnicą w oczach. Z drobnymi wadami, które, o dziwo, czynią go atrakcyjniejszym.

xena_4

To, że uważam, że nie ma świetnej buźki nie znacza, że się z Tobą nie zgadzam :) bo faktycznie taki facet z krwi i kości.

aczkolwieczka

A takich właśnie zaczyna brakować wśród młodych aktorów Hollywood. Przeważnie to są jakieś napakowane lalusie, które nic sobą nie prezentują, poza ładną buźką. Oby było więcej takich, jak Gillies.

I z pewnością babki się o niego biją ;P Ciekawe, co na to jego żona?

xena_4

Hahha, dobre pytanie :D

aczkolwieczka

Jak się wam podoba w nowej fryzurze? Wolałam poprzednią wersję, a wy? :)

SnapeForever

Ja uwielbiałam jego poprzednią fryzurę, ale ta też nie jest najgorsza :) Tylko ja zaczęłam podskakiwać radośnie i mieć banana na twarzy do końca dnia, widząc końcówkę odcinka The Ties That Bind i wszystkim musiałam oznajmić, że Elajża ys bak? :>
Co do wcześniejszej argumentacji na temat Daniela jako najlepszego aktora w serialu, według mnie jest trzeci - przed nim jest Joseph Morgan ze swoim cudownym akcentem i na pierwszym miejscu oczywiście Ian :)

BrokenStrings

Ja się też strasznie ucieszyłam :D chyba to późno obejrzałam więc się nie darłam ale se powiedziałam "Łiiii" xD i zaraz do kumpeli piszę i eeej elijah wrócił :D miałam zryty humor ale mi się poprawił :D Morgan dobrze gra, nie powiem, jego akcent- miodzio ale jakoś bardziej się skłaniam ku Gilliesowi :) chociaż różnica jest niewielka. Na trzecim dam se Iana, jeszcze troche mu brakuje ale jest wporzo.

aczkolwieczka

Wrócił !!!! :)

Hunter_THE_Watcher

w pełni się zgadzam ;D

ala12aa

Koleżanki i koledzy, tak wrócił i od razu miał mocne wejście. Plus za spójność i zmianę fryzury w kolejnym odcinku. Moim zdaniem w poprzedniej wyglądał lepiej. On się dopiero rozkręca ale już zaznacza się w scenach zbiorowych i dla nie jest naprawdę motorem 3 sezonu (póki co).

Hunter_THE_Watcher

Nowa fryzura bardzo fajna. :)
I zgadzam się, że Daniel w Pamiętnikach gra fenomenalnie :)

mila715

Jeśli bym miała zrobić Top 3 najlepszej kreacji w Pamiętnikach to byłby:
- Elijah
- Damon
- Klaus

Daniel świetnie wcielił się w tą rolę, jest niesamowity

Kacorek89

Oh tak, muszę się z Tobą zgodzić ;)

mila715

Elajża znowu opuszcza Mistic Falls, jak ja to przeżyję - dla Niego i Damona oglądam ten serial, a teraz to ;\

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones