Bruce CampbellI

Bruce Lorne Campbell

7,7
9 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Campbell
Kubosorek120

NIE, BO SPIDER MAN

Cirmius

Widzę że lepszy z ciebie hejter niż Katedra :D

Kubosorek120

Dziękuję za porównanie do katedry, osoby nie bojącej się mieć własne zdania i zawsze potrafiącą je uzasadnić. O hejterach przypominam pewną dyskusję, która po dziś dzień kończy się ostatnim postem:
http://screenshooter.net/101713192/qpoetdy

Dobieraj rozsądniej słowa w internetach.

Cirmius

Dlaczego pisałeś Andrzej Truskawki czy coś takiego ?

Kubosorek120

Nie wiem o co chodzi i totalnie nie rozumiem, co może być w tym obraźliwego. A tym bardziej nie widzę potrzeby rozwoju dyskusji tutaj, gdzie z offtopowego tematu robi się jeszcze większy offtop.

Cirmius

http://screenshooter.net/101713192/qpoetdy Jednak z tego muszę się wytłumaczyć. Bo w końcu jest to widoczne w "internetach". Pierwszy post był żartem(:p), ze względu na naszą różnice zdań o Wadzie Ukrytej, napisałem żart jako większy fan, na zasadzie że "jak mogłeś tak ocenić" itp. W drugim poście chodziło o to że w takim filmie jak "Inherent vice" jest realizacyjnie - doskonała scenografia, świetna gra aktorów, realistyczne kostiumy, piękne zdjęcia itd. Jest też klimat, genialna reżyseria(te nawiązania!) zajebista intryga, "haj", a tak słabą ocenę zrozumiałem jako kompletne nie poszanowanie tego wszystkiego. Dlatego na szybko napisałem "trzeba szanować kino". Miała być twoja odpowiedz, a tu naglę wszedł do naszej dyskusji, twój znajomy, który oczywiście napisał że "przypierdalasz się do każdej noty". Jeden zły post, a już naglę wyskakuje jakiś twój obrońca.

Kubosorek120

Wydaje mi się, że ludzie sprawdzający forum Campbella nie będą zainteresowani twoim wytłumaczeniem jak i tym tworem.

Wszystkie czynniki, które wymieniłeś a propos Inherent Vice można tak powiedzieć na temat każdego i jest to subiektywny punkt widzenia, a te elementy składają się na efekt końcowy, normalną rzeczą jest że jeśli film nudzi to nie zwraca się uwagi na tego typu szczegóły, chyba że są aż nadto wybitne. Piszesz na szybko odpowiedź, więc nie miej pretensji że ktoś inny śmieszkując z twoich wypowiedzi nie omieszkał się od czegoś co było całkowicie na miejscu. A z postu można wywnioskować, że było więcej dziwnych uwag ;)

A od tego typu spraw jest PW, punkt katowany od kilku lat na każdym forum.

Cirmius

Ok.

"Katowany", dla mnie to jest pierwszy taki wybryk na forum więc wiesz. :P

użytkownik usunięty
Cirmius

Masz rację, nie będą.

Właśnie za ten post cię nie szanowałem, ty połowiczny Źiżku. Wydawałeś się taki chłodny. A jesteś cieplutki tak naprawdę.

użytkownik usunięty
Cirmius

Miałem wtedy gorszy okres, a bardzo imponowała mi Twoja forumowo-komentarzowa działalność, więc chciałem przełamać lody i standardowo nie wyszło.

użytkownik usunięty
Cirmius

Z daleka widać, że nie szanujesz kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones