Alfred MolinaI

Alfredo Molina

7,8
21 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alfred Molina

Alfred Molina NIE był nominowany do Oscara za rolę we ''Fridzie''. Autorowi tego pomysłu, a szczególnie wyjątkowo niekompetentnemu weryfikatorowi, który to zaakceptował szczere wyrazy współczucia.

DaKa

Takie rzeczy zgłasza się na odpowiednich blogach, poczytaj proszę FAQ.

Shemek

No nie, proszę Cię, tylko nie kolejna pogadanka z serii ''FAQ moją Biblią i wyrocznią''. Kolejny raz podkreślam, że czytałem FAQ, tak jak czytałem Biblię. Inna sprawa, czy się stosuję do ich nauk.

Nie jest moją winą, że taka bzdura znalazła ujście na świat, ale jakiegoś zamroczonego weryfikatora. Do niego/niej mniej pretensje, a nie do skromnego, zwykłego, jakże małoznaczącego filmwebowicza.

Pozdrawiam,

DaKa

Jednak fakt faktem jeśli zgłaszasz błędy na odpowiednich blogach, zostana one szybciej zlikwidowane. Moga minąć miesiące, zanim osoba, która może poprawić dany błąd odwiedzi - często przez czysty przypadek - stronkę, na której jest coś do poprawienia.

Tosia_Lutka

No jasne najlepiej zwalić na głupiego, skromnego filmweb-maniaka... DaKa ma racje... Moderatorzy filmwebu po prostu się często opierdzielają albo lubią przechwycać punkty sobie... Taka była i jest prawda... oby nie była...

DANIELEK

oby nie będzie... chciałem napisać :) sorry!!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones