PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627554}

Wieczór panieński

Bachelorette
5,0 29 978
ocen
5,0 10 1 29978
4,0 4
oceny krytyków
Wieczór panieński
powrót do forum filmu Wieczór panieński
ocenił(a) film na 2
Alen134

Ja oczekiwałem komedii lecz ani razu powtarzam ANI RAZU się nie uśmiechnąłem na tym gównie.TOTALNY BADZIEW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alen134

to było jakieś nieporozumienie.przebrnąłem do końca i nigdy więcej!

Alen134

Mi też się podobało, nie rozumiem niskiej oceny, nawet się pośmiałam momentami ;) Fajni aktorzy, ciekawe postacie, historia może oklepana ale fajnie zrobiona.
Dla mnie nieporozumieniem był Kac Vegas ale chyba jestem jedyną osobą na świecie, której się to nie podobało haha ;)

ocenił(a) film na 6
Alen134

Przecież to jest głupia komedia w rodzaju kac vegas, tyle, że słabsza.

ocenił(a) film na 2
tadger

Bez sensu, to tak jakby powiedzieć, że Fakt to taka gazetka jak Wprost, tylko słabsza.

użytkownik usunięty
Alen134

Kac Vegas to był film absurdalny i o tyle śmieszny. A „to to”... Smutne jest, że jak ktoś już się zabiera za „bezpardonową” komedię o kobietach, to tak czy inaczej, w nieskończoność odsmaża stare kotlety i leci po bandzie stereotypów.

Alen134

Kurde to nie wiem teraz czy mam to oglądać czy nie :D

Alen134

Nie oglądałem tego filmu, ale jeśli ktoś kto uważa, że "Kac W Vegas" (nawet nie zna poprawnego tytułu, bo wiemy, że nie ma tam "W") lub TED są filmami mało śmiesznymi, nie jest osobą, której można zaufać w kwestii filmu...

Jedni lubią pomarańcze, inni jak mu nogi śmierdzą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones