PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376117}

Upiorna noc Halloween

Trick 'r Treat
5,9 10 704
oceny
5,9 10 1 10704
6,7 6
ocen krytyków
Upiorna noc Halloween
powrót do forum filmu Upiorna noc Halloween

A ztego co tu widzę, wiary takiej tutaj na pęczki. Wynika z tego, że kilka retrospekcji wplecionych w fabułę, przegrzewa obwody mózgowe przeciętnego zjadacza popcornu :)
Film naprawdę fajny, zarówno fabularnie jak i realizacyjnie (aktorstwo, scenografia, efekty). Warto spróbować :)

I do tego Anna Paquin w kobiecej wersji wilkołaka... sam seks :)

ocenił(a) film na 6
ManBehindTheMist

Wiem o co chodzi w tym filmie i rozumiem sposób w jaki został nakręcony, ale po obejrzeniu nie byłem zbytnio zachwycony. Po prostu wolę kiedy w horrorze nie przeplata się przez cały film tyle rzeczy na raz. To moje zdanie i tyle. Pozdro:)

użytkownik usunięty
ManBehindTheMist

W sumie podstawowej funkcji horroru (straszenie) nie spełnił ALE za to doskonały klimat, czuć halloween oglądając to ^^

Dokładnie :)

ManBehindTheMist

No te retrospekcje były jak dla mnie wplecione żeby na siłę zrobić jakoś bardziej intresującą fabułę, bo ogólnie historia słaba. A te wilkołaki i wampiry - no dobra, ale po co to w ogóle było w tym filmie? Nic z tego nie wynikło i niewiele związku z pozostałymi elementami filmu. Tak o wpleciona scena dla przedłużenia czasu i zwiekszenia rozrywki.

Ze scenografią się zgodzę akurat :) Była świetna :)
Jako komedię film można obejrzeć, to racja. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones