PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376117}

Upiorna noc Halloween

Trick 'r Treat
5,9 10 704
oceny
5,9 10 1 10704
6,7 6
ocen krytyków
Upiorna noc Halloween
powrót do forum filmu Upiorna noc Halloween

To Jest To ! Trick ‘r Treat to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie horrorów 2008 . Pamiętam że gdy projektor wystrzelił w górę , miałem różne myśli . Zastanawiałem się , kiedy ostatni raz oglądałem prawdziwie dobry horror na Halloween? .....
Film, napisany i wyreżyserowany przez Michaela Dougherty jest przepięknie sfilmowany, napełniony najciemniejszymi ludzkimi lękami , podlany dużą dawką dziwaczności . Z pewnością nie jest to najstraszniejsze dzieło w historii gatunku , ale zaskakuję , jest zabawne i specyficzne . Opowiada cztery różne historie w której postacie z każdej mają różne interakcje z pozostałymi . Skacze tam iz powrotem w czasie, ale technika na szczęście nie jest nadużywana . Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku w Ohio, gdzie Halloween jest najważniejszym wydarzeniem roku . Próżno szukać tu brutalnego gore , Trick 'r Treat to stara szkoła , w której funkcję dyrektorską pełni Sam Raimi .
Kolejnym czynnikiem który wyróżnia ten film jest aktorstwo . Dylan Baker , Anna Paquin , Lauren Lee Smith czy też Leslie Bibb to nazwiska które przeniosły ten film do kolejnego poziomu znakomitości .
Reasumując mogę zasugerować każdemu kto nie widział , żeby zobaczył ten film najszybciej jak się da . Trick 'r Treat to horror który oglądany musi być przy zgaszonym świetle , w odpowiedniej oprawie , bo tylko wtedy osiąga swe apogeum , najlepiej w okolicach 31-ego lub bezpośrednio w Halloween . Tym razem to na szczęście cukierek , a nie psikus .

ocenił(a) film na 9
Alexanderrr

Zgadzam się film zasługuje na mocne 8 .Znakomity klimat chwilami można na prawdę dobrze się przestraszyć ;-) jak na produkcję z 2008 roku bardzo dobry . Film składnia widza do głębszego myślenia podczas oglądania filmu nasuwa się wiele pytań

Daję jak najbardziej zasłużone 8

Alexanderrr

Jeśli chodzi o filmy na halloweenowy wieczór to polecam też "halloween", dla tych, którzy lubią filmy w stylu "koszmar z ulicy wiązów", "teksańska masakra piłą mechaniczną" lub "piątek trzynastego". Klimat halloween w prawdzie jest, ale nie taki jak oczekiwałam :> a co do trick'r treat to jeszcze nie oglądałam, ale mam zamiar. Być może uda mi się wytrzymać i zostawić film na halloween ;P

ocenił(a) film na 7
adex285

Wytrzymaj i odłóż film na Halloween , w otoczeniu dyń i świec zyska dodatkowego koloru !

Alexanderrr

Np. ja zacząłem oglądać ten film jakoś o 22:00 w towarzystwie Halloweenowych dekoracji ,dyniowych lampionów itd.
Minęło 40 minut seansu , zgasły świeczki w lampionach ..............Po seansie w pokoju ciągle unosił się bardzo[ fascynujący mnie ] klimat ,a ja [dorosły chłop] bałem się co mnie czeka [przez naruszenie tradycji :P]
Jednym słowem ,film osiągnął efekt kulminacyjny ,wyprowadził moje racjonalne podejście ,myślenie z równowagi ,i przestraszył.

.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones