PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376117}

Upiorna noc Halloween

Trick 'r Treat
5,9 10 704
oceny
5,9 10 1 10704
6,7 6
ocen krytyków
Upiorna noc Halloween
powrót do forum filmu Upiorna noc Halloween

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 6

Kurczę- może i ocena którą wystawiam nie jest jakaś super wysoka, ale film po prostu trzeba zobaczyć. Wiem że ta produkcja to bardziej ciekawostka, oparta na amerykańskich serialach grozy i komiksach (więc nie jest raczej wielce oryginalna) ale zawiera czystą esencję horroru. Jest zrobiona pół-serio, mnóstwo tu zaskakujących scen i to nakręconych tak że dosłownie co po chwila zaskakuje widza, do tego wszystko co się dzieje w tym filmie jest ze sobą powiązane niczym "Pulp Fiction". Oczywiście jak mówiłem- film to raczej takie przyjemne filmidełko na wieczór- nie spodziewajcie się jakiegoś oryginalnego arcydzieła. Ale przyznaję- jest niezły i do tego łączy ze sobą wiele konwencji i pomysłów znanych z wielu filmów. 6/10

ocenił(a) film na 10
Lucky_luke

Widząc tytuł filmu spodziewałem się kolejnego badziewia, a okazało się, że jest to świetny film. Największym zaskoczeniem było sprawne połączenie historii, które stały się całością. Widzę tu nawiązania do ,,Czterech pokoi" Tarantina. Przez cały czas reżyser zaskakiwał, ironią, komizmem, ale forma horroru z lat 80. powastała. 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones