PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842826}

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Spider-Man: Across the Spider-Verse
8,2 35 194
oceny
8,2 10 1 35194
8,0 39
ocen krytyków
Spider Man: Poprzez multiwersum
powrót do forum filmu Spider-Man: Poprzez multiwersum

Naprawdę ciężko mi zrozumieć dlaczego tak dużo ludzi oceniło ten film na 9/10. Bo ciekawy styl animacji? Fakt w pierwszej części może to wystarczyło ale tutaj? Cała opowieść się dłużej, są ciekawe momenty ale jest ich tylko kilka na ponad 2h fabuły. No i to zakończenie...


Kiedy cała opowieść zaczęła nabierać tempa oni postanowi to urwać. Wystarczyło pociągnąć całość jeszcze z 30min i dokończyć historię ale po co? Jak można zrobić kolejną animacje z rozcieńczoną fabułą.

Ps. Mógł bym się wysilić i wypunktować co mi się nie podobało. Ale po co skoro nawet film który opisuję nie jest dokończony

ocenił(a) film na 5
Ernest1381

Jak dobrze spotkać osobę która ma podobne odczucia co ja. Też nie rozumiem tego całego szału szczególnie w porównaniu z 1 częścią. Oprawa wizualna na wysokim poziomie, parę dobrych scen i nic poza tym. Jak przy trójce będą mówić że to najlepsza część, że jeszcze lepsza od poprzednich to odechce mi się na nią wybrać do kina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones