PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762881}
7,6 35 529
ocen
7,6 10 1 35529
6,6 11
ocen krytyków
Sama przeciw wszystkim
powrót do forum filmu Sama przeciw wszystkim

Dlaczego?

ocenił(a) film na 4

1. Dlaczego do filmu została wprowadzona postać osoby towarzyszącej (chodzi mi o tę męską prostytutkę)? Odkąd zobaczyłem człowieka na ekranie, to podejrzewałem, że ktoś odkryje jej "sekret" i będą z tego jakieś problemy. Jednak w kulminacyjnym momencie facet się wszystkiego wypiera! Nie wiadomo dlaczego. Z litości? Zakochał się? W mojej opinii postać nic nie wprowadza do fabuły i nie powinna znaleźć się w filmie
2. Dlaczego scenarzysta/producent zdecydował się na końcowy twist fabuły? W mojej opinii tą zagrywką zepsuli całkiem nienajgorszy film. Zamiast przyzwoitego dramatu oglądałem kino dla naiwnych (z całym szacunkiem dla naiwnych).
Te dwie rzeczy, a w szczególności "dwójka" psują moją opinie o tym filmie.

Ramon134

1. Film pokazywał, że potrzeby fizjologiczne pani Sloane zaspokaja tylko i wyłącznie w celu dalszej sprawnej egzystencji, chociażby dialog ze sceny z jedzeniem w tej chińskiej knajpie. Biorąc pod uwagę, że człowiek napalony jest rozdrażniony i ciężej mu się skupić, także pani Sloane kupowała sobie możliwość koncentracji na polu walki.
Spoiler!!!
2. Lobbying is about foresight, about anticipating your opponent's moves... Ten twist (pomijając już kwestię czy to science-fiction czy nie ) był świetnie zrobiony.

ocenił(a) film na 9
Ramon134

1. Oczywiście, że postać coś wprowadza do fabuły! - zamieszanie ;) od początku wiadomo, ze ten chłopak narobi jej kłopotów, a już kiedy spotykają się publicznie i ona się wypiera znajomości, a scena obserwowana jest przez kogoś z góry to właściwie pewnik, że chłopak zostanie użyty przeciwko niej. A potem zaskoczenie ;)
Jeszcze jedna rzecz - po tym przypadkowym spotkaniu chłopak jej powiedział, że nigdy nie zdradza danych swoich klientek. Tej zasady się trzymał do końca, nie złamał jej nawet przed sądem. Taki rodzynek na sali pełnej zakłamanych, dwulicowych ludzi. Prostytutka okazała się bardziej honorowa niż senatorowie i inni "wysocy".

ocenił(a) film na 9
daffnia

Ciekawa uwaga w ostatnim zdaniu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones