PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542383}
5,1 98
ocen
5,1 10 1 98

Prince
powrót do forum filmu Prince

Tragedia...

ocenił(a) film na 2

Pierwsze 20 minut filmu - zaczyna się od "Mission: Impossible", potem mamy "Matrix", następnie "Spider-Man" a na deser intro prawie wprost z Bondów pomieszane z estetyką teledysków Bee Gees. Dalej zaczyna się film właściwy... I im dalej tym gorzej, już nawet nie śmiesznie. Głupia fabułka pełna nielogiczności i sztampy. Aktorzy, którzy nie mogą zdecydować się czy mówią po angielsku czy "indyjsku?". Efekty specjalne robione przez polską ekipę od "Wiedźmina". Żenada.

Zmusiłem się, żeby obejrzeć film do końca, chociaż nie ukrywam, że od połowy mało skupiałem się na filmie, ale tak słabego dawno nie widziałem. Na początku wymieniłem kilka tytułów i choćby się nie wiem jak starano nikt nie ukryje inspiracji M:I. Cóż, jednak indyjskie kino akcji nie jest dla mnie. Pewnie dużo tracę nie oglądając podobnych, ale jakoś mogę z tym żyć.

Nie polecam, bo można by obejrzeć z ciekawości, ale to "dzieło" trwa ponad 120 minut! Jedno jest pewne - jeszcze długi czas będę o tym filmie pamiętał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones