PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1342}

Pierwsze oczarowanie

My Life So Far
7,0 812
ocen
7,0 10 1 812
Pierwsze oczarowanie
powrót do forum filmu Pierwsze oczarowanie

Nie będę ukrywał,że film ten obejrzałem głównie ze względu na udział Irene Jacob.Miło było zobaczyć ją w kolejnym filmie,w którym zresztą pokazała jak zwykle klasę.Jednak poza nią i ewentulanie Colinem Firthem ten film nie zrobił na mnie większego wrażenia.Mogę nawet powiedzieć,że jest nieco nudnawy.

ocenił(a) film na 7
Martin_Eden

Mnie najbardziej przypadła do gustu Irene Jacob (ofkors) oraz Rosemary Harris. Colin jakoś nie zachwycił rolą, ale nie można powiedzieć, że zagrał źle. Po prostu postać, w jaką się wcielił, nie była zbyt interesująca. Ogólnie wypadł ok, choć mogło być lepiej.

Fakt- film dość nudny, oczekiwałem czegoś więcej, ale ogólnie na plus.

Nie żałuje czasu, który poświęciłem na obejrzenie go.

beback

Nie mogę się zgodzić.Colin miał do zagrania dosyć trudną, acz interesującą rolę kaznodzieja-hipokryty. To zadanie nie należało do najłatwiejszych. Świetnie okazał mimiką twarzy pożądanie, już od pierwszych minut filmu wiedziałam, że pragnie Heloise (co zresztą zauważyła też jego żona) Ogolnie zgodzę się, że film nudnawy, aczkolwiek ścieżka dźwiękowa to czysta poezja dla uszu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones