PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 525
ocen
7,5 10 1 182525
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Zaduzo juz tego wszystkiego i naprawde nie przepadam za Marwelem.To wszystko takie sztuczne i malo przekonywujace.
Jak budze duzy szacunek do Kapitana Ameryka bo moim zdaniem mial najciekawiej opowiedziana historie w 1 i 2 czesci tak to tutaj to nie stety kolejna czesc Avengersow.Lubu dubu.Zaduzo tego.Nie dla mnie.

lavrenzo84

Jesli nie dla cievei to nie musisz oglądać

użytkownik usunięty
LordVader345

"Reszta - udana. Bardzo udana "
3/10 śmiechłem trochę.

Wybacz, lagi ;( ostatnio je często mam

Ogólem filmowi dakę 10-/10

użytkownik usunięty
LordVader345

ok.

Myślałem, że to jakiś troll D;

Nie no, ja trollem nie jestem ;D

użytkownik usunięty
LordVader345

Spoko, nie czepiam się już ;p

użytkownik usunięty
LordVader345

on ocenia Fantastyczną czwórkę (tą nową) na 7, nie dziw się

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Jakos nie potrafie ogladac wielkiej destrukcji otoczenia tylko po to zeby grupa bohaterow mogla sie zabawic i pare zartow powiedziec kiedy dookola ludzie umieraja i budynki sie wala.

Wole powazniejsze podejscie jak Batman vs Superman gdzie Snyder podszedl z szacunkiem i z powaga bez zbednych zartow i komediowych scen.Marwel jakos wogole mnie nie interesuje.A napewno nie w wykonaniu tych Avengersow.Komedia i malo porywajaca opowiesc.

14 latki beda sie cieszyc ale juz dorosli beda spac.

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

W sumie masz duzo racji, ale pamietaj, ze w niemal kazdym doroslym jest cos z dziecka:)

użytkownik usunięty
Qjaf

Potwierdzam. Chłop 25 lat na karku a uwielbiam kiczowatą różnorodność super-hero.

Powagę to ja mam w życiu codziennym, jak patrzę na rachunki do zapłaty ;)

użytkownik usunięty
lavrenzo84

"Snyder podszedl z szacunkiem i z powaga"

Nie podszedł. Luhtor jakoś się gryzł z tym "poważnym" tonem.

Ja w paru miejscach parsknąłem śmiechem, przy chórkach i udawanej powadze. Luhor praktycznie śmieszył przez 90% swojego czasu ekranowego.

Mam 25 lat i lubię poważniejsze filmy.

Szczególnym szacunkiem jest w rzucanie w film contentu, który widzowi nieobeznanemu w komiksach robi sieczkę w głowie- zapowiedz innych meta-ludzi, przybycie flasha etc.

Ten film nie ma szacunku do samego siebie.

ocenił(a) film na 6

Luthor to dla mnie jeden z lepiej zagranych czarnych harakterow jakie widzialem.Wiec zupelnie nie rozumiem tej calej krytyki do niego.
Snyder pokazal go z innego punktu widzenia i po swojemu.Wszyscy juz mysla ze powinien byc lysy jak z lat 80tych.Tak to jest jak sie caly czas zyje sentymentalnie i niejest sie otwartym na nowosci.
Batman V superman to jak dla mnie jeden z najlepszych filmow komiksowych i koniec kropka.
Komu sie nie podoba to niech wraca do Marvela i sie relaxuje pusta destrukcja i slaba historia bez klimatu.
Ja bardziej szanuje klimat w filmach i Snyder zawsze mi to daje.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

Charakterów.

A co jest w Luthorze takiego dobrego?

Nowość nie zawsze oznacza lepsze.

"Komu sie nie podoba to niech wraca do Marvela i sie relaxuje pusta destrukcja i slaba historia bez klimatu."

No to wracam. Marvel nie pociska mi kitów i robi dobre kino rozrywkowe. WB pociska kity, że robi coś ambitnego a przy tym nędznie im to wychodzi.

Psychologicznego kina szukam jednak gdzie indziej

"Ja bardziej szanuje klimat w filmach i Snyder zawsze mi to daje"

Na czym ten klimat polega?

Na wypraniu całego filmu z kolorów? Na mrocznych chórkach? Na przeszarżowanym wciskaniu w usta postaci cytatów?

Na wstydzie, że robią film o postaciach z komiksu- umaracznanie wszystkiego, to bardziej objaw wstydu w kwestii komiksowej estetyki, niż jakiś wiarygodnym zabieg.

ocenił(a) film na 6

WooooW.Ale emocje.
Czlowiek pantera.Czlowiek mrowka.Czlowiek ze skrzydlami metalowymi.Jakis spiderman..............................ojjjjjj juz nie dobrze mi sie robi.Ilez mozna ???.
Nie ma nic gorszego niz wciskanie do jednego worka wszystkich bohaterow bo wtedy zaden z nich nie jest juz wyjakowy i ciekawy i tak jest z filmami typu Avengersi albo nowy Kapitan Ameryka.

Jak Kapitana Ameryka szanuje bo ma najlepiej opowiedziana historie w 1 i 2 czesci tak juz 3 czesci poprostu nie trawie bo wpieprza,,ja sie inni wogole nie ciekawi bohaterowie.

Walki i sceny akcji sa tak sztuczne ( jak widze kobiete z rosyjskim akcentem z moca Supermana to juz mi nie dobrze ).
Ja sie pytam to co znowu wymysla w kolejnym juz oklepanym filmie.Dojdzie do nich kobieta nietoperz?.Albo facet slon z wielka traba?.Mysle ze Marwel juz przekroczyl pewna granice i widze ze duzo ludziom sie to podoba ale jak to sie mowi do czasu.Do czasu.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

o tak a jarasz się człowiekiem nietoperzem, gościem w pelerynie co wali laserami z oczu czy amazonce z lassem, tarczą i mieczem

ocenił(a) film na 6

Ale tam jest Batman!!!!!!!!!Batmant!!!
Superman !!!!!!

A tu jaka kobieta z rosyjskim akcentem,czlowiek pantera hehe,murzyn z metalowymi skrzydlami ktory mysli ze umie lata hehe.Bez jaj co to ma byc ja sie pytam ?.Reszte nie pamietam bo to juz jest zenada.Chyba jakis lucznik ala Robin Hood hehe.Bez jaj.Nie moge!.Albo Marvel ma same dzieci w firmie 13 letnie albo wymyslaja tych bohaterow w przerwie w WC na kolanach.Bez jaj.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

"Ale tam jest Batman!!!!!!!!!Batmant!!!
Superman !!!!!!" - i co z tego ? to nie zmienia faktu że to wciąż człowiek który przebiera się za nietoperza, Superman jest gościem w pelerynie co wali laserami z oczu a Wonder Woman to amazonka z lassem, tarczą i mieczem

użytkownik usunięty

Snyder zwodzi ludzi swoją osłoną powagi i mroku.

Ktoś tu się dał zwieść ciemnej stronie mocy ;)

użytkownik usunięty
lavrenzo84

Gupi Marvel ma cuowieka mrówkę i panterę, a DC nietopeza i amazonke no i to jest powaga i głębia.

DC juz nie będzie wyjątkowe, bo wsystko zmieza do JL, gdzie wsycy herosi będą w worku wzuceni.

Tak w skrócie to co napisałeś.

W sumie nie chce mi się tego więcej komentować, bo szkoda mojego cennego czasu.

ocenił(a) film na 6

Ale tam jest Batman!!!!!!!!!Batmant!!!
Superman !!!!!!

A tu jaka kobieta z rosyjskim akcentem,czlowiek pantera hehe,murzyn z metalowymi skrzydlami ktory mysli ze umie lata hehe.Bez jaj co to ma byc ja sie pytam ?.Reszte nie pamietam bo to juz jest zenada.Chyba jakis lucznik ala Robin Hood hehe.Bez jaj.Nie moge!.Albo Marvel ma same dzieci w firmie 13 letnie albo wymyslaja tych bohaterow w przerwie w WC na kolanach.Bez jaj.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

https://cdn.meme.am/instances/24235848.jpg

użytkownik usunięty

sam bym lepiej tego nie opisał :)

ocenił(a) film na 6

Ja tez ;]

ocenił(a) film na 6

O gustach i guscikach sie nie dyskutuje i moim zdaniem jest to piekne ze kazdy lubi cos innego.Zawsze staralem sie byc otwarym na wszystko na tym swiecie.
Ale w przypadku Marwela poprostu nie moge.To juz za wiele i zaduzo.

Wam sie podoba Marwel mnie DC i niech tak juz pozostanie.Ani ja was nie zrozumiem ani wy mnie.Its just the way it is and always was.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

Co to Marwel?

W ang jest przymiotnik marvellous, co oznacza cudowność, wspaniałość.

Samo słowo Marvel, to cud.

Trochę szacunku do siebie i rozmówców. Życzę ogarnięcia językowego, bo nie dość, że kaleczysz Polski, to obce języki też.

A co się tyczy DC i Marvela- to cię zdziwię, lubię obydwu, ale uniwersum filmowego tego pierwszego ewidentnie jest nie halo pod kątem konstrukcyjnym.

ocenił(a) film na 6

Dobra koncze zeczywiscie ten temat bo widze ze coraz wiecej 14letnich fanboyow tu wchodzi.
Bylo milo ale sie skonczylo.

Because some1 always says too much.
How to Tell if You Talk Too Much ?.Just go ......

użytkownik usunięty
lavrenzo84

Dlaczego zaczynasz się uciekać do argumentum ad personam?

Gadam za dużo?

Licz się z tym, że jesteś na portalu internetowym, gdzie Twoją jedyną wizytówką jest jak piszesz. To z kolei wychodzi Ci tragicznie, ja bym się nawet pokusił o stwierdzenie, że jesteś trollem.

Cały ten wywód po angielsku. Co to w ogóle ma być?

Nie lubisz się uczyć czegoś nowego?

Być z dnia na dzień w czymś co raz lepszym?

Fajnie by było chyba nauczyć się porządnie języka, nie sądzisz?

Dla swojego rozwoju, etc.

Ja krytykuje jedynie to co ewidentnie ci nie idzie, ot z dobrej woli, a ty odbierasz to personalnie.

Infantylne i śmieszne.

Oby liczba przy twoim nicku nie była rocznikiem, bo to już podchodzi pod lekki dramat wtedy.

ocenił(a) film na 6

Czasem wspolczuje takim ludziom jak ty.Naprawde.Strasznie krytyczni do wszystkiego i wchodza w kazdy najmniejszy szczegol w zyciu.Masakra.
Wiem ze zjadlas\les cala encyklopedie polskiego i pewnie wszystkie rozumy na tym swiecie ale wydaje mi sie ze tacy jak ty maja ciezko i to bardzo.
Wszystko musi was wqrzac w zyciu bo wszystko wypominacie kazdemu i pokazujcie jacy to wy niejestescie inteligentni a madrosc myslicie ze przewyzsza wszystko na tym swiecie hehe ;].Pozdrawiam i narazie.

lavrenzo84

Nie wiem czy wiesz, ale Justice League to też grupa super-bohaterów, gdzie będzie ich dużo, aż przesyt, więc trochę mi tu hipokryzją zalatuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones