PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 476
ocen
7,5 10 1 182476
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i
plotkujemy na temat filmu i nie tylko.

Prosimy o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER"
linków/wypowiedzi z informacjami zdradzającymi
fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi.

Linki do produkcji niezwiązanych z MCU prosimy
umieszczać na forach/tematach do tego
przeznaczonych.

Temat założony przeze mnie na polecenie grubensa.

Zapraszamy do dyskusji. :-) #StucknięciAssemble

Wreszcie to ty zalozyłeś :)

użytkownik usunięty
LordVader345

Hah, zdążyłem przed założeniem forum ;)

ocenił(a) film na 10

Vol. 19 oficjalnie otwarty !!! Statystyki jutro ;)

użytkownik usunięty

Czo tu tak cicho? Umarł ktoś?

użytkownik usunięty

tak Peggy i Steve wypowiedziałeś ich śmierć teraz strzeż się Zemsty Hydry za to! ;D

użytkownik usunięty

Ej, Peggy nie życzyłem śmierci xD nie wypaczaj moich słów :D

ocenił(a) film na 10

Tak szczerze mówiąc to widziałem chyba 1, może 2 posty Kempesa o śmierci, a z kilkanaście twoich o postach Kempesa xD

Cisza przed burzą :P

Mam takie pytanie: Na co lub na kogo patrzy się Bucky podczas tej sceny w górach?

oladanilko

Na nas ;) A Tak naprawdę nie mam pojęcia. Może nie ma tam nikogo?

annalaura

Miałam wcześniej jakieś dziwne teorie, że patrzy się na miejsce w którym go znaleźli. Dzięki :)

oladanilko

A niewykluczone. Jakieś znaczenie w końcu musi mieć ta scena ;)

Zaraz będzie deszcz. A potem... Tęcza! ;+D

Ja chciałbym się Was spytac, jak myślicie z jakich powodów bohaterzy dołączą do danych teamów(Cap/Stark) oczywiście prócz ich przyjacieli

Getrekt

przyjacieli czytaj War machine i Bucky

użytkownik usunięty
Getrekt

Bo mają takie poglądy, a nie inne. Jedni są za ustawą, drudzy nie.

Nat jest za Starkiem, bo właściwie musi, już się ujawniła w Zimowym Żołnierzu i nie chce zapewne narazić się na konsekwencje ze strony rządu. Black Panther chce właściwie dorwać tylko Bucka. A reszta...cóż, jak wyżej. Poglądy.

No i jeszcze Clint, najprawdopodobniej też ze względu na rodzinkę.

"We'll be live with a little friend of ours tomorrow at 2:30 PST". Wpis z fanpage'a braci Russo, 2:30 PST to 22:30 naszego czasu o ile się nie mylę, czyżby "friend" to ktoś z obsady? :D
PS. Chodzi o 22:30 dzisiaj, nie jutro ;)

Aleksandra_Anastazja

Zgłaszam swoją obecność! ;) PS. Fajny sposób na promocję filmu.

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Jakby co to podrzuć link do tego fanpage'a

paula0fm

Ok, wrzucę jak się będzie zbliżała transmisja, żeby wszyscy pamiętali ^^

Aleksandra_Anastazja

Yay, kolejny live!
Nie mogę się doczekać :D

W komentarzach pod tym wpisem ludzie domyślają się, że skoro "little friend", to na pewno Ant-Man albo Spider...

Veyu

Eee no to z tej dwójki to liczę na Rudda, bo jest przezabawną osobą ^^ w sumie nie wiadomo nawet, czy to ktoś z obsady, może być i ktoś jakoś inaczej związany z produkcją, chociaż z drugiej strony Russos obiecywali relacje live z członkami obsady ;)

Aleksandra_Anastazja

Yay, cieszę się :D

A_Clairvoyant

I w sumie godzina przyzwoita, nie jakaś 3 w nocy :D

Aleksandra_Anastazja

Dokładnie, będzie można spokojnie obejrzeć bez zarywania nocki :D

Z cyklu: co tak naprawdę myśli Steve w CW ;)
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1012595_93990032 2795961_1635002792454980468_n.jpg?oh=928f3c44e84ca0c6204375f54f3a58ee&oe=5757AC5 4&__gda__=1468935573_f9492f49669e2eefc7ede5d91cf12db2
https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/1389676_540963 426073802_580774682_n.jpg?ig_cache_key=MTIwNjM1NzkzNjc4MDE5ODg5Mw%3D%3D.2

ocenił(a) film na 10
annalaura

hahahah Steve wygląda jakby naprawdę przysypiał. xD

W IW pokażą nowe postacie

http://naekranie.pl/aktualnosci/w-avengers-infinity-war-poznamy-nowe-postacie-79 1543


Co sądzicie o zmianie aktora w roli IM? I ile odcinków Daredevila(2 sezon) macie za sobą? Ja dziś planuje maraton :)

LordVader345

Iron Man jest tylko jeden. Amen.

annalaura

Robertowi nie zabiora tylko jednego-zawsze będzie jednym,jedynym,prawidziwym i idealnym Iron Manem.


IM 3 za mną,pora na A:CzU,Captaina i Kapitana ;)

LordVader345

Bo Robert nie gra Tony'ego Starka, on JEST Tonym Starkiem xDD

A to jaki maraton sobie robisz? Już taki pod Civil War? :)

A_Clairvoyant

Tak :) jednak oglądam tylko te najbardziej powiazane.


właśnie sobie robię maraton Daredevila :-) jestem w trakcie 2 odcinka

LordVader345

Fajnie, też planuję sobie taki zrobić przed premierą dla przypomnienia :)

Wow, to udanego oglądania :) ja jeszcze Daredevila nie miałam czasu obejrzeć, ale z tego co słyszałam, to ma świetny klimat i jest po prostu mega :D

A_Clairvoyant

polecam serial :) teraz oglądam 5 odcinek

LordVader345

No to muszę znaleźć wolną chwilę i w końcu obejrzeć :)

ocenił(a) film na 10
A_Clairvoyant

Przed chwilą skończyłem oglądać S02E01 (Bang) i jest dobrze !! A nawet bardzo dobrze !! Jutro zabieram się za kolejne odcinki ^.^

użytkownik usunięty
A_Clairvoyant

a ja idę na maraton do kina (prawdopodobnie mogą być 3 części Capa) a wcześniej i tak obejrzę w TVN :)

użytkownik usunięty
LordVader345

Nie wyobrażam sobie nikogo innego, poza Robertem w tej roli. Serio, tak jak Ledger zawsze będzie dla mnie jedynym Jokerem, tak RDJ jest jedynym IM.

ocenił(a) film na 7

true

LordVader345

Jeśli Iron Manem miałby być ktoś inny niż RDJ, to na pewno nie spotkałby się z sympatią fanów.
Gdyby kiedykolwiek taka zmiana miałaby nastąpić, to pewnie po prostu jakaś inna postać "przejęłaby" zbroję. Zatrudnienia kogoś innego jako Starka nawet sobie nie wyobrażam (fuj, jak w ogóle recasting mógł przyjść mi do głowy? ;p).
Ale nawet jeśli nowy IM radziłby sobie nieźle w swojej roli, to i tak starsza odsłona by go przyćmiła.

użytkownik usunięty
LordVader345

według mnie głupawy pomysł do IW niech się trzymają starej obsady. Już zmiana aktora na Batmana nie wyszła DC na dobre Ben Affek lipny aktor. Mam nadzieję że MCU tego nie popełni

Iron Man jest tylko jeden i jest nim Robert Downey Jr

Spokojnie,2016 jest rokiem odkupienia-deadpool odkupił grzechy z GL, a Batman może je odkupić z Daredevila.

LordVader345

Iron man to tylko Robert Downey jr nikt inny , Daredevila jeszcze nie oglądałem , oglądam 29 kwietnia Capa Winter Soldiera premiera na TVnie ogląda ktoś z was to też w ten dzień , zobaczymy co do Reynoldsa racja, z Affleckiem bym się kłócił , ale ok . Jak myślicie Cw ma szansę przebić
a }First Avengera
b] Winter soldiera
c ] Thora
d ]Thora Dark World
e ] Avengers
f ] Avengers AOU
g } Ant mana
h } Strażników Galaktyki

marvelfan_filmweb

A)oczywiście
B i H) tak,ale tylko troszkę
C,D) głupie pytanie
E) tak
F) tak
G) Yes

LordVader345

Ok dzięki . Oglądasz 29 kwietnia Winter soldierana TVNie premiera , wtedy jest tego filmu . trzeba sobie przypomnieć co było przed CW .

użytkownik usunięty

Aktorzy z Agents of SHIELD wybierają #teamCap lub #teamStark
https://www.facebook.com/Variety/videos/10153449115322197/

ocenił(a) film na 10

Wiedziałam, że Daisy będzie za #teamCap :>

paula0fm

Ja tego nie wiedziałem , ale już wiem . To super . A X -Meni lub F4 wybrali stronę ?

marvelfan_filmweb

Post niżej-nie wiadomo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones