PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 476
ocen
7,5 10 1 182476
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i plotkujemy na temat filmu oraz innych produkcji Marvela.

Proszę o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER" linków z informacjami zdradzającymi fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi.

Linki do produkcji niezwiązanych z MCU proszę umieszczać na forach/tematach do tego przeznaczonych.

Zapraszamy do dyskusji :)

ocenił(a) film na 10
Mrs_Syncretic

Widzę, że jest tu wszystko zawarte więc ok.

Ja przypomnę bądź poinformuję że w ten weekend odbędzie się Wizard World Comic Con. Będzie tam reprezentacja MCU: Chris Evans, Anthony Mackie, Jeremy Renner, Hayley Atwell, Frank Grillo, Directors Anthony And Joe Russo .

Więc oczy i uszy otwarte w ten weekend . : D

ocenił(a) film na 9
paula0fm

Niedługo będzie też ren dokumentalny film o Capie :)
Mam apetyt na jakiś spocik :D są dwie okazje więc... :P

paula0fm

Mam nadzieję, że zaprezentują coś ciekawego. Liczę chociaż na jakieś ciekawe wypowiedzi.

paula0fm

Skoro aż tylu członków obsady będzie, to chyba nie ma innej opcji niż jakaś promocja Civil War :3 (mam nadzieję ;) )

Mrs_Syncretic

Pytanie co do zasad: czy jeśli zrobię tu taki offtop ale żeby nie spamować dam linka dotyczącego CW to będzie spam?

LordVader345

To się nazywa przemyt. ;)

ocenił(a) film na 10
Mrs_Syncretic

Vol. 7 oficjalnie otwarty !! Zapraszam do dyskusji

Statystyki z Vol. 6 za ok 1,5 h

grubens997

Sorry napisaliśmy to w tym samym czasie :D

Chyba, że tylko ty możesz to przepraszam

ocenił(a) film na 10
LordVader345

W zasadzie to ja zajmuje się sprawami organizacyjnymi, ale mogę przymknąć na to oko .)

użytkownik usunięty
grubens997

kurna już 6 Voli :) za nami ojć a już widzę jak będzie dużo Voli jak się pojawi drugi zwiastun, potem trzeci a potem w kwietniu łooooooooo

Obawiam się, że będzie już tylko jeden trailer :(

użytkownik usunięty
LordVader345

czemu ? w lutym obstawiam gdzieś do jakiegoś odcinka Agentki Carter dołączony, i w kwietniu nowy chociaż w zasadzie pierwszy trailer mi wystarczył, i chyba nie obejrzę kolejnego.

ocenił(a) film na 10

2 trailer najprawdopodobniej pojawi się 6 lutego z okazji 50 SuperBowl

użytkownik usunięty
grubens997

było by znakomicie :) aczkolwiek nie nastawiam się bo Marvel lubi zaskakiwać z tymi trailerami :)

Zobaczę ile trailerów dali w innych produkcjach z mcu i porównam sobie i wyjdzie mi czy jest szansa na 3 trailer

LordVader345

Zimowy Żołnierz miał 2 zwiastuny, podejrzewam, że tu też zrobią dwa. Tak byłoby chyba najlepiej, żebyśmy się nie dowiedzieli za dużo.

użytkownik usunięty
Veyu

faktycznie słuszna uwaga. Poza tym Avengers może mieli 3 zwiastuny z powodu zakończenia II fazy. W sumie może tak być

ocenił(a) film na 7

Drugą fazę kończył "Ant-Man", który miał dwa zwiastuny. AoU dostał trzy pewnie tylko ze względu na to, że to film o Mścicielach, czyli coś o o znacznie większej kampanii reklamowej od solowych filmów.
I poza tym, CA:CW zaczyna trzecią fazę, więc mamy spodziewać się trzech scen po napisach :P? W pierwszej była jedna, w drugiej dwie, więc.

Bianka_Lg

Hehe, ciekawa zależność. Im więcej scen po napisach, tym lepiej :D

użytkownik usunięty
Veyu

Na moje oko będzie tak

pierwsza scena wprowadzi do kolejnego filmu
w drugiej będą jeść kolację
w trzeciej pójdą spać ;D

użytkownik usunięty
Bianka_Lg

trzy sceny po napisach? hah to by było coś, jedna byłaby wprowadzająca do kolejnego filmu, w drugiej scenka jak jedzą kolacje a w trzeciej idą spać :)

Veyu

Sądzę że będą 3 no bo to wielkie wydarzenie, nie?

Do Flower_34 i Bianka-Lg: Niezły pomysł z tymi scenami :D

Mrs_Syncretic

OFICJALNIE OGŁASZAM, ŻE VOL 7 SIĘ ROZPOCZĄŁ!

nawet tego nie zauważyłem :D chcę sobie napisać tam post i już 1000 postów :)

użytkownik usunięty
LordVader345

To samo :D

ocenił(a) film na 10
Mrs_Syncretic

Mark Zuckerberg chcę zbudować J.A.R.V.I.S.'a
http://comicbook.com/2016/01/04/facebook-ceo-mark-zuckerberg-wants-to-build-ai-l ike-jarvis-in-ir/

paula0fm

Chciałabym to zobaczyć :D

ocenił(a) film na 9
Ivelise

Ja chciałabym to mieć :D

Mrs_Syncretic

O tak, i żeby robił za mnie czynności. :D Dawaj Zuckerberg, chcemy J.A.R.V.I.S.A.

ocenił(a) film na 10
Ivelise

Z jednej strony hip, hip hurra! , ale zawsze zostaje taka dziwna niepewność ; D

paula0fm

Żeby tylko Ultron mu nie wyszedł :D

Veyu

E tam, znając życie polscy złomiarze by go rozebrali :D

LordVader345

Sprzedaliby po okazyjnej cenie i tyle by było Czasu Ultrona :D

ocenił(a) film na 9
Veyu

I usunie fejsbruka :D
dobra, spam, już przestaję :P

użytkownik usunięty
Mrs_Syncretic

http://www.sneakpeek.ca/2016/01/captain-america-civil-war-death-in.html

takie coś znalazłem... i ten gif? Cap całuje Black Widow? dziwne wygląda mi na Civil War ale pewnie fanmade

To nie Black Widow, to przecież Peggy!

użytkownik usunięty
Veyu

mój błąd :(

TY JESTES FANEM PEGGY I TAKA POMYŁKA?!

daruję :D

ocenił(a) film na 9

Gdzie Cap całuje Black Widow? Widzę tylko jak całuje Peggy o.O

użytkownik usunięty
Mrs_Syncretic

Peggy to jest? o kurka wodna :P mój niewybaczalny błąd ;(

ocenił(a) film na 9

spoczko, wybaczamy :D tylko nie straszcie mnie już :P

Mrs_Syncretic

Nie ma się czego bać, to już potwierdzone, że ich relacja będzie czysto koleżeńska :D

ocenił(a) film na 9
Veyu

z Marvelem nigdy nie wiadomo :)

użytkownik usunięty
Veyu

oj nie wiadomo, Russo mówili ostatnio że relacje Cap Black Widow te z WS będą kontynuowane w IW. Poza tym oboje nie mają szczęścia w miłości Cap stracił Peggy a ona jego, Black Widow też zasadniczo szczęścia nie ma jej romanse były na razie fikcją... ze Starkiem się nie lubią, z Hawkeye raczej nie będzie, z Bannerem jej nie wyszło. Ze Stevem relacja choć na początku udawana, po tym jak Cap ją uratował stała się głębsza i obawiam się że jednak coś może między nimi być. Aczkolwiek to spekulacja.

Tak, będą kontynuowane, ale raczej jak relacje brat-siostra. Przynajmniej taką mam nadzieję, liczę na przyjaźń damsko-męską.
Cap ma jeszcze przecież Sharon (swoją drogą, to troszkę dziwne umawiać się z wnuczką swojej byłej dziewczyny :D). Myślę, że raczej rozwiną ten wątek.

Veyu ma rację. Russos oficjalnie potwierdzili, że ich relacja będzie jak relacja brata z siostrą. Są dla siebie jak rodzina.

użytkownik usunięty
Ivelise

wiem zapomniałem :)

użytkownik usunięty
Mrs_Syncretic

wybacz ale tak chciałbym żeby on był z Nat <3 poza tym ich relacja w IW ma być kontynuowana więc jestem pełen nadziei ;)

użytkownik usunięty

Cap? Serio? :P

Ja tam wolę ją shipować(czy jak to się nazywa :D) z Buckym. Mimo wszystko coś tam między nimi było w komiksach.

ocenił(a) film na 9

Tak, jak statkować z kimś Nat to z Buckym. Sebastian Stan mówił coś, że spędził dużo czasu na planie ze Scarlett... nie wiem czy mu chodziło o dużo scen wspólnych czy wspólnym "picu wody" za kulisami :P chciałabym obejrzeć jakiekolwiek wspólne sceny z nimi.

Mrs_Syncretic

Chyba nawet wspominał kiedyś, że nie miałby nic przeciwko romansowi z Black Widow.
Na razie pewnie i tak nic z tego nie wyniknie. Może w ogóle nikt nie poruszy tego wątku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones