PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31411}

Godzilla kontra Hedora

Gojira tai Hedorâ
6,3 2 090
ocen
6,3 10 1 2090
Godzilla kontra Hedora
powrót do forum filmu Godzilla kontra Hedora

Gdzie można kupić oryginalne filmy z Godzillą z lat 70? W znanych mi sklepach internetowyh, np. DVDmax i MERLIN jest tylko amerykańska Godzilla i misz masz w stylu "Godzilla - ostatnia wojna".

ocenił(a) film na 8
Peter2013

Raczej musisz szukać wśród kolekcjonerów, bo one tylko na video wyszły. Sam szukałem kilka ładnych lat, zanim zdobyłem wszystkie wydane ( w sumie 11 kaset wyszło - od początku lat 70 do Mechagodzilli 2 plus King Kong Escapes). Na DVD jeszcz gorzej dostępne - 8pak od Media Service i box 6DVD od SPI, ale tam głównie te nowsze cześci są.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Dziękuję za informację. Czy 8pak, Media Service SPI to nazwy firm czy e-sklepów?

ocenił(a) film na 8
Peter2013

Nazwy dystrybutorów, które sprowadziły te filmy do Polski. Swego czasu w Empiku były itd, ale teraz już bardzo ciężko je znaleść. O wiele łatwiej już kasety dostępne są, bo te boxy, to raz na jakiś czas i po kosmicznych cenach (czasem ponad 200zł ktoś krzyknie za używane).

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Dzięki za info. jednym słowem to białe kruki te stare filmy o Godzilli. ALe warto je nabyć!

ocenił(a) film na 8
Peter2013

Spoko. Tak, częściowo to są białe kruki, jakby co to pytaj, Godzillą interesuje się od dawna i filmy z nim też od bardzo dawna zbieram.
Pozdrawiam fana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones