PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 963
oceny
8,1 10 1 201963
7,4 45
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

W Polsce wynik krytyków 8.4
Za granicą też bardzo dobrze, chociaż nie aż tak wysoko, na Rotten 7.6

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xKrasNalx

16,004 głosów i jest 9,3 ostatecznie spadnie do 8 albo w okolicach tej oceny.

ocenił(a) film na 10
kolo_103

jest 30 tys i 9,2, nie ma szans ze spadnie ponizej 8,5

xKrasNalx

Taka ocena to chyba jednak przesada . Zaraz się okaże, że ten film będzie miał wyższą średnią od Ojca chrzestnego albo Skazanych na Shawshank

ocenił(a) film na 8
Slavic

ale może mieć, to zupełnie inna kategoria filmowa i na pewno inna liga niż The Godfather :)

ocenił(a) film na 9
Slavic

i nie będzie w tym nic złego. Najwyraźniej zdaniem ogółu A:IW jest lepszy w swoim gatunku niż GF w swoim.

ocenił(a) film na 4
aleq1138

nie zdaniem ogolu tylko dzieki malolatom

ocenił(a) film na 4
xKrasNalx

Już tylko 8.8

ocenił(a) film na 8
xKrasNalx

Nie ma szans, że spadnie poniżej 8,5 ? Chyba w snach twoich.
Avengers 1 też długo miało 8,5. Teraz po 6 latach ma 8,1, a prędzej czy później poleci na 7,8 za 15 lat.
Taki sam los czeka Avengers 3. Baza imdb wyróżnia się tym, że 99% filmom ocena spada wraz z ilością głosów.
Śledzę od 2000 roku. Nawet wybitne arcydzieła filmowe przez ostatnie 17-18 lat przeważnie zanotowały spadek o 0,2-0,3.
A co dopiero film rozrywkowy :) Jest na 100% pewne, że do końca roku spadnie już ocena Infinity war na 8,5 lub nawet 8,4.
Do 2025 pewnie w okolice 8,1 lub 8,2.

recenzuje_krytykuje

Czyli można powiedzieć, że jest bardzo dobrze.

HeartQW

Jak dla mnie też 9. 5 na 10 super

ocenił(a) film na 9
recenzuje_krytykuje

Świetny scenariusz,efekty i nieoczekiwane zakończenie.Jak dla mnie mocne 9.

artur2685

SPOILER!!!!!!!!
Jak nie daję ocen...
SPOILER!!!!!!!!







kurde ale ilość śmieszków przebija ilość zabijanych bohaterów.
7,5-8/10
sam nie wiem,
brakuje śmierci steva albo starka.

uhauha

Wtedy to by nic nie bylo

ocenił(a) film na 8
uhauha

Pamiętaj że będzie jeszcze kontyuacja. Tam pewnie pożegnamy się ze starą ekipą :/

ocenił(a) film na 10
recenzuje_krytykuje

To zdecydowanie najlepszy film z MCU. Trzymał w napięciu do końca. Przed seansem czytałem opinię, że "(...) po ma się ochotę na jeszcze"... Patrząc po terminach premier następnych części epizodów ze świata Marvela mam spory żal, że tak długo muszę czekać na następny raz spędzony z bohaterami komiksów Stana Lee...
Dodatkowym plusem jest dla mnie główny oprych, który jest wreszcie świetnie zarysowany...
Najsłabiej prezentuje się Peter Quill... ale to nie jest jakaś kotwica ciągnąca w dół... w końcu z wypiekami czekać na to co będzie dalej (mimo, że w potencjał Kapitan Marvel nie wierzę).

ocenił(a) film na 8
kwikster

Długo? Zaraz masz deadpool'a, potem antman i wasp, venom, nowy spider man... Zostało 6 miesięcy i 4 filmy z postaciami marvela ;p

ocenił(a) film na 10
Sliti

chyba z tym pająkiem to się zagalopowałeś Kolego ;) cap marvel będzie w marcu 2019 ;) spiderek 2 po avengers 4

ocenił(a) film na 8
maciekpaku

No dobra, to i tak 3 filmy marvela w tym roku

Sliti

Jedynie Ant-Man & Wasp, bo Deadpool i Venom to filmy niepowiązane z MCU.

ocenił(a) film na 8
Ziomaletto

E tam niepowiązane! Przecież DP żartuje z kamyków i Thanosa... ;-) A finałowa walka z I cz. była na helicarrierze.

kwikster

Wady filmu :
Star-Lord rozwalił cały plan a mieli już Thanosa w garści :/
Największy super-bohater ma być babą, kapitan marvel, to żałosne :/ Wanda moim zdaniem powinna rozwinąć swoje i tak już bardzo silne moce, rozwaliła w końcu jeden z kryształów nieskończoności
Reszta same superlatywy a wymienię 3, którzy podobali mi się najbardziej, czyli:
Thor
Iron-man
Doktor Strange

ocenił(a) film na 8
maroz1

Sam jesteś żałosny

kwikster

Mi się bardzo podobał ten film tylko jedna rzec mi tak nie pasowała jaki mieli pomysł z hulkiem na ten film że niby się boi i banner nie może się w hulka zamienić .Pytanie kto wróci z poległych w 4 części Avengersów .Wiadomo że będzie Kapitan Marvel,Ant-man hawkeye , Kapitan Ameryka,Iron-man,Hulk,Czarna Wdowa,Rocket Racoon ,Thor,The Wasp.

recenzuje_krytykuje

Moim zdaniem film zasługuje na takie oceny .

ocenił(a) film na 10
recenzuje_krytykuje

Mnie ciężko przełożyć jakość filmu na ocenę i na odwrót. Lepiej dać opinię taką jak ta http://thepinkfin.blogspot.com/2018/04/avengers-wojna-bez-granic.html

recenzuje_krytykuje

Filmweb ocenzurował ten post usuwając połowę treści. Czy to znaczy że można podawać nazwę i odnośniki do zagranicznego agregatora recenzji (RottenTomatoes), a polskiego agregatora recenzji nawet skrótu nazwy (MK) nie można podać?

ocenił(a) film na 8
recenzuje_krytykuje

Film jest rewelacyjny, Uwielbiam DC i sceptycznie podchodzę do Marvela produkcji które zajeżdżają niekiedy gimbazą ale ten film jest super, dawno mi tak prawie 3 godz nie przeleciały przy wielkim WOW !!. Bracia Russo wiedzą co robią, gratulacje, myślałem że się nie uda, ogromny talent twórców, świetne role aktorskie. Fani Marvella na pewno dostana orgazmu bo to zdecydowanie najlepszy z tego uniwersum o superbohaterów. Warto sie wybrać. Filmowo najbliżej chyba do Strażników Galaktyki jesli o akcje, styl i lokalizacje ale każdy fan Marvela znajdzie tu coś do siebie no i chyba najlepszy czarny charakter jakikolwiek sie w tym świecie MV pojawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones