PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 852
oceny
8,1 10 1 201852
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

I codziennie ranking rośnie, ciekawe do jakiego miejsca film dobije, a na jakim ostatecznie się utrzyma, kiedy spadnie wielkie buum.

Aaa i pragnę "uspokoić" wielkich znawców kina, którzy przyjdą tutaj robić rewolucję - mam nadzieję, że oceniając film nie kierujecie się rankingiem, a swoim własnym gustem i preferencjami i nawet gdyby ten film był na 1 miejscu, to nie powinno to mieć dla was znaczenia, co nie?


Moja opinia w skrócie, bo raz pisałem recenzję długą na kilkaset słów, ale ostatecznie temat się nie dodał:

Film jest niesamowity, to prawdziwy rollercoaster przygody, wizualnych fajerwerków i wachlarzu przeróżnych emocji. Aż dziw bierze, że dało radę zrobić film z tak dużą ilości bohaterów na ekranie, choć sprytnie udało się ten fakt zamaskować poprzez ukazanie po prostu różnych mniejszych teamów, co może niektórych boleć, a sam Thanos to postać bardzo dobrze skonstruowana. Wie czego chce, ma jasny i klarowny cel i nie ogranicza się do bycia po prostu nadętym bucem, który chce zniszczyć świat "bo tak". Samo zakończenie, choć "do odkręcenia" to nadal wywołuje ogromne emocje. A 2 i pół godziny filmu zleciało jak z bicza strzelił. Czekam na Avengers 4, na wielki finał. Niech 3 faza MCU zakończy się jeszcze większym przytupem niż Infinity War.

ocenił(a) film na 7
Nevarius

Dawno nie widziałem aby jakiś tytuł tak się wbił do rankingu. Wydaje mi się że Avengers zatrzyma się około 20 i zacznie spadać. Większość zajaranych fanów oceni i głos zabiorą pozostali widzowie. Spory spadek będzie po premierze dvd, jak u większości filmów. Obstawiam że ostatecznie skończy się w okolicy 100 miejsca.

ocenił(a) film na 10
malysz369

To i tak sporo jak na blockbuster. Ale jeszcze większy BUM będzie przy premierze AV 4. Finał wszystkiego nie może przejść bez większego echa!

Nevarius

Dziś, 31 lipca 2018 r., jest na miejscu 24.

ocenił(a) film na 10
niunia123_filmweb

Przy Avengers 4, jeśli przewyższą poziom, co ponoć się szykuje, to coś czuję, że będzie pierwsza dziesiątka i trzask pękających dup debili, którzy nadal sądzą, że ranking na filmwebie ma cokolwiek wspólnego z jakością filmów.

ocenił(a) film na 6
Nevarius

Dzień dobry. Nevariusie, jestem zszokowany.^ ;)

Jak wiesz obejrzałem film całkiem niedawno, nie był zły, nawet sumarycznie oceniłem go pozytywnie. Rzeczywiście świetnie, klasycznie, ale nietuzinkowo skonstruowana jest postać Thanosa, która budzi w widzu różnorakie emocje. Podobał mi się konstrukt jego psychologii, stosunku do świata, to na duży plus. Efekty komputerowe na wysokim poziomie, całkiem przyzwoite aktorstwo. Dla mnie minusem jest chaotyczność fabularna, przesyt postaci, nadmierne nasycenie filmu pojedynkami, które nie zrobiły na mnie większego wrażenia. :)

ocenił(a) film na 10
KRCK

Czemu zaszokowany? Że film mi się podobał? :D

Na mnie pojedynki zrobiły ogromne wrażenie, podoba mi się styl ich prowadzenia, bo ma się wrażenie, jakby bracia Russo bawili się figurkami jak dzieci. A dzieci jak wiadomo mają olbrzymią wyobraźnię. Choćby taki smaczek jak Dr Strange stawiał platformy dla StarLorda w powietrzu. Niby detal, a cieszy.

ocenił(a) film na 8
Nevarius

Film może i by zasługiwał nawet na mocne 8, ale ten humor wciskany na siłę nie sprawdza się dobrze. A tak wysokie miejsce w rankingu tylko pokazuje, że ten nie ma już żadnego znaczenia ;)

ocenił(a) film na 10
Joecrou

Nie powiedziałbym, że to humor wciskany na siłę, raczej jest mocno skontrastowany do poważnych wydarzeń dziejących się na ekranie, stąd widzowi wydaje się, że jest to wyrwane z tempa. Ale to tylko wrażenie

ocenił(a) film na 9
Nevarius

Szczerze mówiąc to dziewiątą gwiazdkę dałem za zakończenie i mam szczerą nadzieję, że go nie spieprzą w kolejnej części ożywiając tych którzy tu zginęli, byłoby to słabe, słabe tym bardziej jakby się jeszcze zabrali za ożywienie cywili ze sceny po napisach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones