PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=947}

Żona astronauty

The Astronaut's Wife
6,3 46 004
oceny
6,3 10 1 46004
4,3 11
ocen krytyków
Żona astronauty
powrót do forum filmu Żona astronauty

depresyjny, przygnębiający, ciężki, mroczny, w zasadzie cała paleta negatywności
Po oglądnięciu tego filmu ma się ochote jak bohaterka wsadzić radio do wody i włożyć wtyczkę do kontaktu.
1.

ocenił(a) film na 3
Zetnakatel

Racja. Plastycznie bogaty ale depresyjny i smutny. Moim zdaniem też niestety nudnawy. A potencjał wydawał się być ogromny. Theron gra tu łudząco podobną postać do tej z Adwokata diabła.

valonna

Czesc nawiedzona wariatko wulgarna:D

CO tam jakie testy teraz bedzie wypisywac??? Kopiowac? Kontynuuj. Zaraz sie zbanuje konto:)
TYlko na tyle zasługujesz:D

ocenił(a) film na 8
Zetnakatel

Jeśli ten był depresyjny i przygnębiający to jestem ciekaw co byś napisał(-a) np. po obejrzeniu Amerykańskiej Zbrodni ..

ocenił(a) film na 8
Zetnakatel

Jeśli ten był depresyjny i przygnębiający to jestem ciekaw co byś napisał(-a) po obejrzeniu np. Amerykańskiej Zbrodni ..

aqu32

Nie omieszkam napisać tutaj swoich wrażeń na polecony tutaj przez Ciebie film. Opis mnie zaciekawił.. mogą być ciekawie wątki psychologiczne gdzie aktorzy będą się też mogli wykazać.

ocenił(a) film na 7
Zetnakatel

Film dobry, ale zakończenie słabe jak z horrorów klasy B. Takich gdzie okazuje się, że wszystko co robili bohaterowie filmu nie miało znaczenia, gdyż zło jednak gdzieś przetrwało i ludzkość jest skazana na zagładę.

ocenił(a) film na 6
mateusz85mmk

I to jest sedno sprawy ! Obojętni co by robili bohaterowie nie miało znaczenia bo kosmita przechodził z człowieka na człowieka. Czyli jest niezniszczalny. I po co Obcy tak chronił swoje nienarodzone dzieci , przecież mógłby zapłodnić inne kobiety nieświadome zagrożenia. I o co chodziło z tymi bliźniakami ,że muszą zostać pilotami ?

ocenił(a) film na 3
Zetnakatel

Najnegatywniejszy jaki ja widziałem:

http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+z+s%C4%85siedztwa-2007-374034

Szczerze odradzam, tylko dla masochistów.

Zetnakatel

Jesli juz, to po OBEJRZENIU, a nie po ogladnieciu...

Ewiatko

Użycie regionalizmu nie jest błędem.

GodAs

Moze nie bledem, ale moze byc zrodlem niejasnosci i nieporozumien...
Owszem jest to regionalizm małopolski, ale ogólnopolska forma brzmi obejrzeć

Ewiatko

Nie, nie może być źródłem niejasności, bo tylko debil by mógł tego określenia nie zrozumieć .
Natomiast jak nazwać sytuację w której zwraca się komuś uwagę co do poprawności pisowni, robiąc samemu w swojej wypowiedzi mnóstwo błędów ? Lepiej już się nie wypowiadaj...

GodAs

Jakich bledow? I to jeszcze mnostwo, no no...,w ktorym miejscu?
Obrona przez atak!
To ze nie ma polskich znakow, bo nie wiem o czym piszesz?

GodAs

Akurat ogladnac, mozna zrozumiec, bo jest dosc jasne i podobne do obejrzec, ale jest mnostwo sformulowan np.ze Slaska czy Kaszub i co tez mozna i jest dopuszczalne ich uzywac na forum ogolnopolskim jakim jest filmweb?

ocenił(a) film na 5
Ewiatko

http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201112/1329950291_by_tds1974_600.jpg

2222

Brawo! Celna riposta

2222

A tak dla informacji: ja nie dlatego tak pisze, bo nie umie inaczej, badz nie znam sie na pisowni jezyka polskiego, ale jest to ma nadzieje chwilowy problem z jezykiem polskim programisty na moim komputerze. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones