PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=947}

Żona astronauty

The Astronaut's Wife
6,3 46 003
oceny
6,3 10 1 46003
4,3 11
ocen krytyków
Żona astronauty
powrót do forum filmu Żona astronauty

Zakończenie tego filmu?
Za Chiny nie zakumałam zakończenia,albo mi się tylko tak wydaje...
Co się w końcu wydarzyło w tym kosmosie,kim był Spencer?

ocenił(a) film na 4
november7_rain7

w nim był jakiś potwór wyglądający jak meduza taka przezroczysta i on wyszedł ze Spencera i wszedł w Jilian kiedy ona poraziła go prądem i tyle chyba wiadomo bo potem pokazane było jak ona wiedzie dalej swoje życie z tym potworem w środku....

ocenił(a) film na 6
shameeka_fw

Dzięki :)
Serio,dziwny film xd

ocenił(a) film na 3
november7_rain7

Ja też nie zrozumiałam zakończenia.

november7_rain7

Dla mnie to nie była meduza tylko jakaś istota z czystej energii, dźwięku czy czegoś takiego. Siedziała ona w ciele Spensera i sterowała jego ciałem ( dodatkowo jako Spencer, pracowała nad projektem samolotu / statku który niszczyłby lub neutralizował za pomocą dźwięku). Kiedy bohaterka zabiła prądem ciało Spensera istota przeskoczyła po prostu z jego ciała do jej, tym samym przejmując nad nią kontrolę. Później urodziły się te bliźniaki które były już najwyraźniej mieszanką ludzkiego dna i istoty ( z tego co zauważyłem obcy komunikowali się ze sobą po przez dźwięk/telepatię).

Popow85x2

Tak, i tyle w temacie. Tylko nie rozumiem, co w tym filmie takiego niezrozumiałego, że trzeba tłumaczyć? :) Typowe kino SciFi.

Azure_Arrow

Jak widać czasem jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones