PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=947}

Żona astronauty

The Astronaut's Wife
6,3 46 004
oceny
6,3 10 1 46004
4,3 11
ocen krytyków
Żona astronauty
powrót do forum filmu Żona astronauty

Jest kilka kwestii na które nie ma odpowiedzi w filmie (albo to ja przysnęłam ;)) a są one dla mnie nurtujące, więc piszcie jakie macie propozycje odpowiedzi :)

1. Skoro ten kosmita poruszał się z promieniami światła (czy jakoś tak) to po co atakował atronautów na orbicie? Nie wiem czy było to jakoś wytłumaczone w filmie, ale czemu wybrał właśnie ich, zamiast dolecieć na Ziemię gdzie są miliardy ludzi?

2. Pytanie które wielokrotnie zadawała żona : po co właściwie był budowany ten samolot?

3. Kim zostaną dzieci? - Pilotami, jak ich tatuś. Ok, ale po co? Kosmita był na tyle sprytny, żeby dolecieć na Ziemię, ale wrócić z niej już nie potrafi? ;)

4. O co chodziło z tym radiem? Czemu oni go ciągle słuchali? Słuchali monologów kosmicznych kolegów? ;)

ocenił(a) film na 8
madzikk_

Cóż odpowiem tak jak ja uważam, ale wiadomo mogę się mylić...
1.Po co? Podejrzewam, że jako owa cząstka nie mógł dolecieć do Ziemi, a już nie na pewno jako coś coby się nie rzucało w oczy.
2. Na co im/jemu samolot? hmm..Być może po to by móc się kontaktować, lub tez co bardziej podejrzewalne by przejąć władzę na Ziemi, lub też bardzo skutecznie i niezauważalnie kontrolować ludzkość. Bo przecież samolot miał być niezauważalny i w niezauważalny sposób miał unieruchamiać wszelkiego rodzaju maszyny, a przynajmniej te wojskowe. Po prostu genialna broń...
3.Pilotami, przecież są potomkami tego czegoś, są nim, zastanawiałam bym się czy są ludźmi czy bardziej..kosmitami? Wrócić może i potrafi, ale najwyraźniej potrzebuje do tego człowieka, lub też po to by mieć kontakt
4. Tu łatwo jest się domyślić, że to ich radio było dla nich tym czym dla nas są książki, lub też służyło do komunikacji

ocenił(a) film na 7
madzikk_

i ja mam pytanie czy ona zabiła tego kosmitę czy tylko ''ciało'' męża?. czy kosmita zapanował nad jej ciałem po zabiciu męża czy nie?

ocenił(a) film na 7
Kamillu25

Zabiła męża bo kosmita wydostał się z jego ciała i wszedł w nią

ocenił(a) film na 9
Kamillu25

Zabiła męża, żeby zabić razem z nim obcego, ale obcy wyszedł z umierającego mężczyzny i przeniósł się na kobietę.

ocenił(a) film na 9
madzikk_

1. Kosmita przenosił się w przestrzeni bez ciała, ale w naszych ziemskich warunkach wiele by nie zdziałał, nie mając strun głosowych, rąk itp. Zasada jak z duchami przenikającymi przez krzesło, na którym siadają

2. Po to, żeby zmonopolizować ziemski przemysł zbrojeniowy? Koń trojański że tak powiem - najpierw dajemy prezent, a potem używamy go na zgubę obdarowanych

3. Dzieci jako piloci to nowy gatunek przystosowany do wymagań środowiska ziemskiego z dodatkiem inteligencji kosmity - patrz punkt 1

4. Radio było przekaźnikiem fal podobnych do tych, którymi operował kosmita - sugestia przekazu podprogowego programującego istotę ludzką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones