PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=947}

Żona astronauty

The Astronaut's Wife
6,3 46 004
oceny
6,3 10 1 46004
4,3 11
ocen krytyków
Żona astronauty
powrót do forum filmu Żona astronauty

żal

ocenił(a) film na 3

mi Deppa, żal mi Theron, żal mi wszystkich, którzy oglądali. To strata czasu, a dla tych, którzy lubią aktorów grających w tym gniocie dochodzi jeszcze zgorszenie. Można obejrzeć, jeżeli leci w telewizji w środku nocy, a akurat cierpisz na bezsenność ( tylko dlatego dotarłam do jakże intrygującego zakończenia ).

ocenił(a) film na 8
oyasumi9

Dobry film, obejrzałem go z wielką przyjemnością.

oyasumi9

Że what?? Śmierdzi mi tu marną prowokacją :) Generalnie z filmami to jak z muzyką - każdy ogląda lub słucha tego, na co zasłużył. Wg mnie ten film to kawałek naprawdę dobrego, klimatycznego kina.

gorniasz

Ok, zaryzykuję, ale jak to będzie przeciętniak to ... ;-)

ocenił(a) film na 4
oyasumi9

Ja się zgadzam. Film wg. mnie zdecydowanie poniżej średniej. Denerwowała mnie strasznie Theron (albo może postać którą grała miała taka być?).
Obcy znowu zachowuje się trochę debilnie (ach ta krwiożercza nieposkromiona natura ;). Najgorszy film jaki widziałem z Depp'em. Odradzam, jest dużo innych ciekawych filmów które można obejrzeć.

ocenił(a) film na 2
oyasumi9

Zgadzam się z oyasumi. Gniot!
Czekałam, że może film się "rozkręci".
Czekałam też kiedy Deep zacznie grać na właściwym sobie poziomie.
No i nie doczekałam się.
Jest to jeden z filmów, który wyrzuciłam dosłownie do kosza żeby nikt więcej nie ogłądał tego chłamu.
Dołączył do filmu "Obiekt pożądania" - ale ten to z serii "Dajcie mi mi igły żebym wyłupiła sobie oczy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones