PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718819}
7,3 192 594
oceny
7,3 10 1 192594
7,3 51
ocen krytyków
La La Land
powrót do forum filmu La La Land

Że że żenujące

ocenił(a) film na 3

Miałam bardzo duże oczekiwania co do tego filmu. Zawiodłam sie jednak bardzo. Po 25 minutach czekałam tylko na koniec. Gra aktorska fatalna! Na pierwszym planie miłość, w zamierzeniu pewnie namietna i spontaniczna, a co dostajemy? Dwojke ludzi ktorzy przez cale dwie godziny zachowuja sie jakby byli sobie obcy. Nie widac miedzy nimi zadnnych relacji. Ryan ciagle z ta sama mina, Emma przerysowuje, widac miedzy nimi ogromny dystans. Nic dziwnego, ze końcówka, ktora w zalozeniu pewnie miala byc wyciskaczem łez, wywolala u mnie ulge, ze w koncu dobiegl upragniony koniec! Na plus zasługują zdjecia i muzyka ktora byla naprawde dobra, ale niestety malo zroznicowana. Nuda. Nuda. Nuda. Interesujące zakonczenie i mysl przewodnia filmu. Szkoda, ze beznadziejnie wykonanie. Za co te nagrody? Zapewne za nazwiska ;) Nie polecam. Nie powrócę do tego filmu.

AvyIvy

Niestety słaby ten film i nie wiem za co dostał te wszystkie nagrody.

AvyIvy

Właśnie skończyłam oglądać i niemal całkowicie się z Tobą zgadzam. Uwielbiam musicale, ale tutaj żadna piosenka jakoś szczególnie nie złapała mnie za serce, choć całość ładna. Tylko taka w sumie mdła. Zdjęcia i choreografie zdecydowanie na plus. Chemia między aktorami żadna. Tak jak piszesz- jakby byli sobie obcy. Zabrakło magii. Fabuła poszatkowana, chwilami nie wiadomo o co chodzi. Taniec w kosmosie sprawił, że oczy przecierałam. Patrząc na listę nagród spodziewałam się wielkiego "Wow!", a modliłam się o napisy końcowe.

użytkownik usunięty
AvyIvy

100% prawdy. Mam takie same odczucia co do filmu jak ty. Nastawiłam się na naprawdę fajny musical i romatyczną opowieść dwojga zakochanych w sobie ludzi. Tymczasem Mia i Sebastian przez cały film zachowywali się jak całkowicie obcy wobec siebie. Nie było widać między chemii, namiętności oraz tego "czegoś". Film nie wywołał u mnie wzruszenia. Nie traktuję go jako wyciskacz łez, a pewnie taki miał być w zamierzeniu scenarzystów. Jak na musical także posiada ubogą ilość piosenek. Żadna mi nie pozostała w głowie i w pamięci. Jedyne plusy tej produkcji to są zdjęcia ujęć poszczególnych miejsc oraz scena końcowa,która została pokazana w bardzo ciekawi pomysł.

ocenił(a) film na 2
AvyIvy

Zgadzam się w 100%.
Bardziej żenującym filmem tego typu jest chyba tylko "Mamma mia" z ex Bondem i szpetną blondyną ale tam przynajmniej sklecono jakąś durną fabułę z niczego. Tu scenariusza jest zwyczajnie brak.
Męczarnia straszna i jedno wielkie WTF.

2/10

AvyIvy

Idealnie napisane... w tym filmie nie ma NIC ani magicznego, ani wybitnego

ocenił(a) film na 3
AvyIvy

100% racji dla ten film to porażka, choć jestem fanką musicali... dużo szumu o NIC!

ocenił(a) film na 4
AvyIvy

Kurczę, a już myślałam, że to ja mam z tym filmem problem. Okropny! Nudny! Najlepszy chyba po to, aby przedwcześnie zasnąć.

ocenił(a) film na 3
AvyIvy

Wreszcie głos rozsądku!!!! Brawo! Film to przereklamowane flaki z olejem i nic więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones